Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek érdemes Kecskemétr...

Szerintetek érdemes Kecskemétre költözni manapság? Tudom, az ingatlanárak nagyon megemelkedtek de azt hallom, hogy a város hatalmas fejlődésen megy át.

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En itt élek.Igen,sokat valtozott,ugye most epül az egyetem,sok felújítás zajlik,itt van a Mercedes gyár is,viszonylag sok program is szokott lenni.Nem tudom,hogy milyen lehet az elet,ha az ember ide költözik,én már itt születtem,nincs zervben,hogy maradnék,én már rgy kicsit unom,de lrhet,hogy a változásoktól majd jobb lesz.
2019. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Azt írtad, hogy nincs tervben, hogy ott maradj? Tehát el szeretnél költözni?

2019. jún. 28. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ott éltünk, most veszünk egy újabb lakást itt.

Tényleg hatalmas változáson megy keresztül, újítják a városrészeket, megnyílt az új egyetem.

Már a lepukkant homokbánya területét is megvárárolta egy tehetősebb cég, hogy lakóparkokat építsenek, és mellé még Euro-s támogatásból újítják folyamatosan.

Én szeretek itt élni, nem túl zsúfolt, de találsz bármit amit szeretnél, legyen az valami egzotikus kaja(pl sushi) vagy pláza, mozi, bármi.

A belvárosa is nagyon szép.

Nem mellesleg rengeteg iskola van, művészi sulitól kezdve a szakmai részig.

2019. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Nyilván Kecskemét az új Dubai.
2019. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok minden változott az évek során, egyedül a Széchenyiben maradtak ugyanolyanok az emberek és az életmódjuk, ezt jó látni (normálisak, szeretnek sportolni, kutyát sétáltatni, beszélgetni egymással) ajánlom oda költözz kb 15-20 millió Ft egy két szobás (47 nm) panellakás.

Még jó helynek mondható a Rákóczi út (közel van a malom és a belváros)

A külvárosokban viszont egyáltalán nincs élet, messze vannak a boltok (Izsáki úton konkrétan a Tescón egy bútor és egy dohánybolton, na meg két zöldségesen egy faalkatrészesen és egy szerszámoson és egy benzinkúton kívül semmi nincs) ergo kevés dohánybolt és kevés élelmiszerbolt

2020. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhely szempontjából 0.

Ha fiatal vagy és szeretsz koncertekre,jó ivós helyekre járni..stb akkor nem ajánlom.

Egyébként nyugis hely.

2020. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vazul65 ***** válasza:
Kecskemétben bőven van potenciál. Magyar viszonylatban jó város.
dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!