Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg annyira furcsa, hogy...

Tényleg annyira furcsa, hogy agglomerációból akarok jóval beljebb költözni a fővárosban?

Figyelt kérdés
Sokat is utazom emiatt minden nap a munkahelyemre, majd haza, meg elég unalmasnak is találom, hogy itt nincs semmi inger. A természet közelsége meg soha nem érdekelt különösebben.
2019. febr. 23. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Van akinek az van akinek nem.


Helyzettől is függ, mert nem mindegy, hogy kis családi házat cserélsz le panel garzonra, vagy a Rózsadombra költözöl be.

2019. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura, felőlem a Parlamentbe is beköltözhetsz :D
2019. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó, persze, csak sokan mondták, hogy nem vagyok normális, hogy egy nyugis, csendes környékről a nyüzsgő forgatagba vágyom. :D

Amúgy az álmom a Széll Kálmán tér környékén valamelyik utcában egy lakás.

2019. febr. 23. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát, én meg vágyom ki, minimum az agglomerációba, de inkább egy 1 000 lelkes faluba egy 50 ezres város közelében. Az ország vízfejűsége tart vissza.



Milyen inger hiányzik?



Egyébként ha így érzed és van lehetőséged is, költözz be.

2019. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenkinek mások az igényei, én nem szeretem az agglomerációt, szeretem, hogy minden közel van csak ki kell mennem és a nyüzsgést is kedvelem.
2019. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is tudom...A változatosságra, a sok új emberre, a pörgésre...Így hirtelen ilyenek jutnak eszembe.

Itt a "faluban" ugyanazokat az arcokat látom már jó 30 éve, ugyanazokkal a problémákkal, ugyanazokkal a témákkal. Számomra baromira deprimáló.

2019. febr. 23. 20:50
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja, igen!

A hozzászólásom a 4-nek szólt.

Mindenkinek köszönöm egyben a válaszait!

2019. febr. 23. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
En bekoltoztem csaladi kertes hazbol egy lakasba a belvarosba, es az elejen tenyleg jo, hogy minden kozel van, de sosem erzem magam “otthon”..
2019. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én most sem érzem ezt, pedig több évtizede lakom a környéken. Annyi, hogy ismerem a járást, de már egészen kicsi koromtól jobban vonzott a nagyváros.
2019. febr. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!