Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Anglia melyik részén érdemes...

Anglia melyik részén érdemes élni?

Figyelt kérdés
Megélhetés, gyerekek szempontjából melyik várost ajánljátok? London kilőve.

2013. nov. 21. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:

glennfinnan.

ott fogatták a hegylakót,én ha mennék,akkor oda mennék.

2013. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont Anglia,itthon nem jó?!
2013. nov. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én a kérdező mellett vagyok. Itthon nem jó. Nekem. :)

Én márciusban megyek ki, Cambridge-ben fogok élni, gyönyörű kis ékszerdoboz. Már nagyon várom!

Minden van ott, ami kell, vásárlási lehetőség, orvos, iskolák (EGYETEMEK!), sok a vendéglátós hely, ezáltal munkalehetőség is viszonylag sok van. Mellesleg Cambridgeshire központja, talán mondhatjuk, hogy Kelet-Anglia központja.

2013. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne, viszont úgy hallottam, hogy nagyon rossz ott az időjárás és sokat esik. Kedves kérdező erről nem tudsz esetleg valamit?
2013. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 goaus ***** válasza:
Cambridge is remek hely, délen is jó helyek vannak a tengerparton, de szinte mindegyik városnak megvcan a maga szépsége. Érdemes böngészni otthonról az angol álláskereső oldalakat, melyik városban mennyi hirdetés van az adott szakmára. Időjárás nem vészes, nyáron itt délen 25 fok felett volt sokszor, és alig esett, simán lehetett fürödni a tengerben. Pár hete meg olyan mint otthon, 3-4 fok hajnalban, 8-10 nappal. Esni esik majdnem minden nap, de csak rövid időszakokra, persze januá az durvább lesz.:)
2013. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves goaus. A éghajlat megfelelő kertészkedésre? Mert szeretek mint hobby és amúgy tengerközelben délen sok munka van?
2013. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 goaus ***** válasza:
Huha, jó kérdés, mert házat nem könnyű kivenni. Most elég hideg van amúgy, hajnalban 2-3 fok van. De mivel sok az eső, gyönyörű zöld a táj, és rengeteg gyönyörű virágoskertet láttam. Munkaügyileg nem merek semmit mondani, ha hiányszakmád van, vagy jó szakember, mindenképp találsz melót. Amúgy is, csak nehezebb, meg több időbe telik. Nézegesd az indeed.co.uk-t.
2013. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Az időjárásról nem tudok sajnos véleményt mondani, ugyanis eddig a leghosszabb amit kint voltam, az 2 hét volt, bár akkor szerencsésen kifogtam egy napos időszakot:) De az előttem válaszoló tökéletesen megfogalmazta:)

Lenne még egy olyan kérdésem, hogy nézegettem Southend-on-Sea-t és bérelhető szobát/házat elég szépeket találtam, engem is a munka lehetőség érdekelne. Esetleg kis üzleti eladó, illetve hasonló kaliberű munkák milyen számban vannak? No és persze nem tudja-e valaki, hogy az kb hogyan fizet?

2013. nov. 23. 23:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Goaus még azt szeretném kérdezni, ha nem baj, hogy nagytestű kutyát / kutyákat megengednek szálláson, hogy vigyük? Mondjuk ha kertes házat bérelünk ki?
2013. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Brighton :)
2013. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!