Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az agresszív...

Mit lehet tenni az agresszív szomszédok ellen?

Figyelt kérdés

Kertesházban lakunk. A mellettünk lévő telek évek óta üresen állt. Két hónapja vette meg egy család. A családfő egy nagydarab. széttetovált, tarkopasz ipse, állítólag behajtóként dolgozik. Nos ez az ember egyik nap odajött hozzánk és közölte, hogy a kerítésünk vonala belelóg a telkébe. Kérdeztük tőle, hogy ezt honnan veszi? Közölte, hogy a haverja földmérő és az mérte ki neki. Mi erre megmutattuk neki a telkünkről készült rajzot, amit a földhivatal hitelesített még anno. Mondta, hogy ő inkább hisz a haver szavának, mint a hivataloknak, úgyhogy nagyon gyorsan helyezzük egy méterrel odébb a kerítést, ezzel gyakorlatilag egy métert átadva neki a saját telkünkből. Közöltük, hogy erre nem vagyunk hajlandó, mert hivatalosan ez a mi telkünk és ha nem tetszik perelhet. Erre elkezdett üvöltözni, hogy elvágja a torkunkat, ránkgyújtja a házat. Fenyeget, hogy hívja a haverjait és kivégzést rendez nálunk.

Ha hangfelvételt készítek arról, amiket mond, azt fel lehet használni a rendőrségen?



máj. 11. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

"Ha hangfelvételt készítek arról, amiket mond, azt fel lehet használni a rendőrségen?"

Fel, persze, nagyon jó meme videókat tudnak belőle vágni a kollégák.

máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vicces. Csak most épp nincs kedvem mosolyogni. Komolyan. Mi tehetek ebben a helyzetben?
máj. 11. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Amég nem tesz semmit te sem tudsz semmit tenni.
máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne először is, KIÉ az a kerítés? Mert ez is le van osztva, nem mind a négy a te tulajdonod.


Én mondanám neki, nyugodtan tegyen panaszt hivatalos szerveknél, szóban hisztizni csak megfélemlítés, jogilag sz@rt se ér.



Én vennék egy biztonsági kamerát a hátsó kertbe, ami rögzíti ha átmászik, ha bármit csinálna.


A kamera csak a te telkedet vegye.

máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szóban forgó kerítés rész hivatalosan hozzám tartozik. 4-es az ötleted nagyon jó, szerintem élni is fogok vele. Nagyon remélem, hogy csak a szája jár.
máj. 11. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szóban forgó kerítés rész hivatalosan hozzám tartozik"


Kár. Nagy pofáraesés lett volna, ha átrakatja, aztán visszaraktják vele, és két kerítésért fizet de marad a status quo.

máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt is agresszív majom szomszédom, először normálisan próbáltam megbeszélni a dolgokat, de semmit nem ért. Utána én is ordibáltam meg fenyegetőztem. Ez bevált. Azóta meg nyekereg mindenkinek hogy mennyire agresszív vagyok és fél tőlem.
máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél több dolog legyen írásban, és videón, képeken. Mondani mondhat amit akar, attól még nincs igaza.
máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te meg jogmérő haveroddal tartod a kapcsolatot, aki adott esetben képes elintézni, hogy a verőlegényeivel együtt az életük tartós hányadát töltsék a kaptárban, ha a csillagok együtt állnak.
máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felveheted és fel is jelentheted életveszélyes fenyegetésért, az ugyanis bűncselekmény. Felvétel nélkül is feljelentheted, de akkor a te szavad áll az övével szemben.
máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!