Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Büdös paraszt alsószomszédnak...

Büdös paraszt alsószomszédnak többször jeleztem, hogy ne bagózzon az ablakból, mert felszáll a füst. Az egyetlen megoldás, hogy a probléma megoldódjon, ha rárúgom az ajtót?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Cigizz te is, te rajuk szorod a hamut, kvittek vagytok.
ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én földszinten lakom, közvetlenül a bejárati kapu mellett. A konyhaablakom szomszédos a kapuval. Akik nem a lakásban dohányoznak, azok mind ide járnak le, a kapu elé és ott fújják a füstöt. Egy dolgot tudok tenni: arra az időre becsukom az ablakot. Neked is ezt javaslom.
ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Értem, hogy zavar, de nem tehetsz sokat. A megbeszéléssel többre mész. Lehet, hogy nem is tudja, hogy zavar. Tényleg jó ötlet lehet, ha egyszerűen tudja jelezni, pl kopogással, mikor fog dohányozni. Ha viszont nem együttműködő és bunkón reagál, te vagy jobb helyzetben felső lakóként, hogy rászoktasd az együttműködésre. Rárúgni az ajtót, fenyegetni, megütni, ez büntetőjogi kategória, labdát pattogtatni éjfélkor a hálószobájuk felett nem az, ha kihívják a rendőröket, simán letagadod, vagy azt mondod, csak járkáltál, amihez jogod van, a többi szomszédot sem zavarod vele.
ápr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
13as csak nehogy az alsó szomszéd ezután minden nap grillezzen, amihez ugye joga van
ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

Tuti, hogy az itt válaszolóknak nincs bagós szomszédjuk. Könnyű felböfögni, hogy csukd be az ablakot, a gyakorlatban viszont félóránként rágyújtanak (néha többre egymás után), így sem reggel, sem délben, sem délután, sem este, sem semmikor nem lehet zavartalanul szellőztetni. Mi már kínunkban csak éjszaka szellőztetünk - na de hajnali egykor is kiáll bagózni az ablakba......

Hogyne, joga van a saját lakásában bagózni. És az én jogaimmal mi van? Hogy én nem használhatom zavartalanul a lakásomat? Hogy nem szellőztethetek? Ő azt csinálhat, amit akar, rám ez miért nem vonatkozik?

Ha olyan rohadtul élvezi a bagófüstöt, akkor bagózzon. De CSUKOTT ABLAKNÁL!!! Füstölje tele a saját lakását.

Jaaaaaa, hogy nem akar bagófüstben élni? Hát, én sem. Én mégis rákényszerülök.

máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%
15 kiköltözhetsz tanyára ott nem füstöl körbe senki. Gondolom mikor társasházba költöztél tisztában voltál a buktatóival
máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!