Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg ennyire igénytelenek...

Tényleg ennyire igénytelenek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha valaki belép a lépcsőházba, kinyitja az otthoni ablakot stb akkor tízből kilenc alkalommal valami negatív szaginger kell érje a többi szomszédtól? Annyiféle finom illat lenne lehetséges, füstölő, parfüm, íncsiklandozó étel, finom női illatok, bódító virágillat, lakásillatosító, öblítő szóval a lehetőség elég sok. És hogy mi van ehelyett? Penetráns öreg szag, izzadságbűz, csempészett legalja kátrányos kapadohány bűz, rothadó káposztafőzelék bűz, odaégetett olajos mocskok bűze, elégetett cukros gluténes házisütemény, takarítás nélküli tömény kutyabűz, áporodott alkoholbűzös kipárolgások és még sorolhatnám. Hogy képesek emberek így élni? Tényleg ennyire igénytelen lett a magyar? Régen emlékszem mindenki próbált rendet és tisztaságot tartani hogy ne szólják meg, vagy mert tényleg igényes volt. Mi folyik itt manapság?

ápr. 27. 09:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az odaégetett fokhagyma vagy tej szokott ritkán lenni, egyébként semleges szagú a lépcsőház. Nyáron amikor folyton nyitva van az erkély ajtó, szokott a cigi szag bejönni - ez emgem nagyon zavar, de sajnos ebbe nincs beleszólása ugye senkinek, meg mindenhol van ilyen.

A buszon levő ázott kutyaszagú büdös emberektől viszont nekem is forog a gyomrom, arra azt szoktam, hogy ha lehet, arrébb ülök és bízok benne hogy ott nem lesz másik.

Amit kérdező leírsz, elég extrém egy házban, esetleg érdemes lenne a közös képviselő segítségét kérni.

ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Nm vagyok mamahoteles, budán élek igaz kicsi, de saját lakásban, és itt sosem fordult még elő hogy azt érezzem amit írsz. Sőt a szüleimnél és a páromnál se.
ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
12-es kőgazdag, elit luxus helyen persze, hogy nincs bűz.
ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Női illat..:D parfümre gondolsz v mégis mire?
ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Egészséges és termékeny, finom női illatokra.

Egyébként kezdem én is azt hinni hogy sok ember szaglása a covid alatt mehetett tönkre, és azóta se tért vissza teljesen. Mert tényleg mintha azóta jobban meglenne ez a jelenség, de pl a tömegközlekedésen is jellemző.

ápr. 27. 12:26
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Majd a kedvedért lemondok a kelkáposztáról (nem fogok, a kedvencem minden formában)
ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
13as, nem vagyok kőgazdag. El lehetne engedni a sztereotípiákat miszerint aki budán él az gazdag. Pici, régi építésű lakásom van, közepes környéken, de sehol nincs olyan szag amit a kérdező írt pedig nagy lélekszámú az épület.
ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15 ha már a covid utáni tüneteknél tartunk,nekem erősödött a szaglásom, a parfümöket érzem sokkal intenzivebben,és valami iszonyat sz*r érzés...
ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mi lépcsőházunk is ilyen. Itt sok az igénytelen idős ember, meg a bagósok. Füstölővel, légfrissítőkkel próbálom kompenzálni az állatkert szagot. Általában kevés sikerrel. Nem tudom, hogy lehet így élni. Egy flakon hypo, szappan, öblítő nem akkora költség, hogy ne tudná a legcsóróbb is megvenni. Főleg ha bagóra telik, jutna erre is.
ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy sok az igénytelen ember, de azért szerintem te kifogtad, ha ilyen extrém büdös a házatok. Nálunk inkább kajaszag jön be. A tömegközlekedésen is vannak büdös emberek, de az megint túlzás, hogy a többség büdös. Szerintem inkább kevesebben vannak, de elhiszem, hogy mélyebb nyomot hagynak az emlékeidben.
ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!