Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak a mi szomszedunk foz...

Csak a mi szomszedunk foz nonstop budoset vagy mashol is??

Figyelt kérdés

Minden masodik nap FIXen arad a hagyma-kaposzta-sultkolbasz budos. Szelloztetni ejjel lehet lassan csak. Lepcsohazba amikor lehetosegem van es itt vagyok megyek nyitom ki az osszes ablakot. Ja es nem nyugger,aki mindig Q##a budoset foz. Hozzatartozoim szomszedai..detto..ugyanez. Es mindig ugyanonnan jon fel a budos hagymaszag.


En is szoktam voroshagymat dinsztelni de nem 5 Kg-ot...es nem minden masnap...


Egyszeruen nem tudom miert van ez.



#szomszéd #büdös #Rohadtszag
2023. febr. 24. 15:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Alattunk lakó éjjel főz ilyeneket 🤮 nem csak hangoskodik de iszonyat büdös
2023. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
20%
Titeket meg más szagol:)
2023. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is. Szerintem mindenhol akad ilyen aki nagyon szereti a hagymás ételeket. sajnos!
2023. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
A mellettünk lakó anyuka otthon van a kisgyerekével, éjjel nappal hagymát meg szalonnát sütnek a férjével. Hajnali hatkor kezdi a nő, a férj éjjel ér haza, ő is nekiállok sütni, és hajnali háromig árad a hagymaszag. A szellőzőn is jön be, és ablakot nyitni sem lehet.
2023. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk a szomszéd kinyitja napközben az ajtaját és közvetlenül a lépcsőházba engedi ki a büdös kajaszagot. Ja és ha kinyitjuk az ablakot akkor becsukja :D
2023. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Minket azért nem szagol más,mert utálok főzni. Így mi nagyon ritkán és mondjuk nem 5 Kg hagymát dinsztelünk.. Így ha akarnánk se tudnánk büdösek lenni.🤦🤦


De rokonaimnál detto ugyanez. Káposzta/hagyma/kolbász.. heti 3-4X fixen. Alattunk sztem ingyenkonyha van.

2023. febr. 24. 17:22
 7/36 A kérdező kommentje:
Ugyértem ha más társasházba megyek be ahol nem lakok: rendszeresen érzem a büdös hagymaszagot,kinyitom az ablakokat és ott is becsukják. 🤣🤣
2023. febr. 24. 17:23
 8/36 anonim ***** válasza:
53%
#5 Szerintem "véletlenül" törjétek ki az ablakot:D
2023. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk több idióta is van, aki a liftben meg a lépcsőházban dohányzik, gondolhatjátok, meg lehet fulladni a tömény füstben.

Aztán nekünk szól a közösképviselő, hogy ne tárjuk ki az ablakokat, mert fűtés van.

Mindig megmondom, azért nyitottam ki, mert olyan füst volt, hogy azt hittem ég a ház:D

2023. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja meg van egy 50körüli fszi az anyjával él,náluk volt egy rövidebb ideig nagy zaj+por mert SOS be vmi eltört cső. S ezután kiment rinyálni hogy mi ez a por a lépcsőházba ki csinálta..-konkrétan miattuk+tőlük jött. 🤣🤣🤣🤣🤣
2023. febr. 24. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!