Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Így már felszámolták a nyomort...

Így már felszámolták a nyomort, nincsenek szegény családok Ukrajnában? Szinte minden családfő külföldön dolgozik szép pénzekért keleti szomszédunkból (így olvastam). Na és mi a helyzet Oroszországban? Ottani családoknál?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Es most a java szepen hazament, mert leallt minden.
2020. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mivel számolták fel a nyomort, pár éve alig 30ezer volt a minimálbér, most talán ez sokszorosa lett? Nem hiszem de nem követem az ország történéseit. Viszont azt igen, hogy a prostitúcióra kényszerültek száma nagyon magas, a feleség is bedobja magát hogy ezzel hozzon egy kis plusszt a konyhára, meg a gyerekek is tizen pár évesen sokszor és szarért hugyért
2020. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ukrajna: Nem hinném, hogy fel lett volna számolva, sok helyen maradt minden a régi. A külföldön dolgozás még nem jelent semmit.
2020. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud kimenni külföldre. Lengyelországban vannak sokan, de ott sem keresnek vagyonokat. Más, gazdagabb országokba pedig nehéz kijutni, Ukrajna nem EU-s ország. Különben is, akik kimentek Nyugatra, nekik is meg kell élni Nyugaton valamiből, nem? A fizetés után jó ha egy pár 100 euró marad, amit haza tudnak utalni a család többi tagjának.
2020. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, itt nemrég (nincs tán egy éve sem) pár ember nagyon harsogta, hogy most, hogy szinte minden családból valaki kint van, szép pénzeket utalnak haza. Már nincs az a nagyon nagy szegénység, mint ami régen volt ennek köszönhetően. Már az sem nagy szám, ha az anyaországból mész látogatóba.


Ti most mást írtok.


Kinek lehet igaza? (Összezavart smiley.)

2020. márc. 28. 15:40
 6/9 A kérdező kommentje:

"A prostitúcióra kényszerültek száma nagyon magas, a feleség is bedobja magát."


Ez (ennyire) komoly? Azért ez (nekem) mégis csak durva.

2020. márc. 28. 15:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondd, hogy ez inkább csak "belső" Ukrajnára igaz, Kárpátaljára nem.
2020. márc. 28. 15:44
 8/9 ReGina... ***** válasza:

Kárpátalján élek. Igen sokan külföldön dolgoznák, főleg az apák, hogy családjuknak jobb legyen. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki megteheti ezt, és azt sem, hogy ez által ne lenne nyomor.

Akinek rokona kint van valamivel jobb a helyzet, viszont a pénz nem kárpótolja az együtt elmulasztott időt. A saját gyerekeinek felcseperedést...stb.

Ugyanolyan szar mint amilyen eddig volt.

(Nekem nincs rokonom, hozzátartozóm stb. aki kint lenne,de számos barátomnak van)

2020. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenki él kint de egyre többen


Oroszország egy olyan ország ami után értékeled,hogy Magyarországra vagy Szlovákiába születtél :D

2020. júl. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!