Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A túrázás, kirándulás mennyire...

A túrázás, kirándulás mennyire kedvelt időtöltés manapság?

Figyelt kérdés
A fiatalok körében például? Vagy ez már nagyon távoli és elavult szórakozási forma?

2019. márc. 4. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menj el túrázni, és ne mások szokása befolyásoljon!

Ha túrázol, meglátod, hogy vannak-e fiatalok.

2019. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én már 40 éves vagyok és nekem fiatal koromtól kezdve állandó szórakozási forma volt a természetjárás, de kíváncsi vagyok ma is az e vagy igazából ez mindig csak egy szűk réteg szórakozása volt.
2019. márc. 4. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idén akarom elkezdeni a túrázást. 43 éves vagyok, és leszarom, hogy másnak mi a kedvelt időtöltése. Nekem ez lesz.
2019. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok, nagyon szeretünk a párommal túrázni, főleg a hegyekben 😊 mi sosem buliztunk, inkább elmentünk pár napra kirándulni
2019. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik abszolút kedvenc időtöltésem, bár én már elmúltam 30. Szoktam fiatalokat (18-25 között) látni, amikor túrázok, szóval szerintem nem halt ki teljesen a túrázás szeretete.
2019. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak rajongói, vannak, akik időnként elmennek, és (szerintem a legtöbben) nem igazán csinálják. Viszont szerintem épp ez az előnye: ha elmész mondjuk egy csoportos túrára, jó eséllyel ismerkedhetsz meg olyan emberekkel, akkor hozzád hasonlóak!
2019. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden népszerűbb túrahelyen sorban kell állni.
2019. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, ha a sík Alföldön élsz, ott nagyon nehéz túrázni.

Én az Északi-középhegységben lakom és nálunk sokan járnak túrázni, sok egyesületi tag van.

2019. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sík Alföldön is megy a kék kör, csak vannak szakaszai amik kerékpárral javasoltak.

Egyébként meg felszállsz a vonatra, beszállsz a kocsiba és ott túrázol ahol akarsz.

2019. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én fiatalként mondom szeretek túrázni. Két haverommal szoktunk olykor, de szivesebben mennek többször korombeliekkel csak hat ugye én is azt tapaztalom h9gy nem sokan vannak korombeliek
2019. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!