Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok alkoholt inni....

Nem tudok alkoholt inni. Minden ital nagyon mar. Alig tudom a számban tartani, mert nagyon csípnek és amikor lenyelem a torkomat is csípi meg minden, nagyon rossz érzés. A szagát sem szeretem. Viszont ha nem iszom akkor kiközösítenek? 18f

Figyelt kérdés
A sör nem mar annyira, de azt meg utálom, undorodom tőle. Mit tegyek?
2017. aug. 19. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Keress új barátokat! Aki amiatt kiközösít, mert nem iszol, az nem barát!


Amúgy meg próbálkozhatsz a kevert italokkal. Azok közt sok olyan van, amin nem igazán érződik az alkohol íze, inkább olyan, mintha csak üdítőt innál. Csak óvatosnak kell velük lenni, mert épp emiatt könnyű gyorsan berúgni tőlük. :)

2017. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
10-es, na ne mondd már, hogy minden ember iszik, meg hogy egy normális ember kinézi maga mellől, aki nem!
2017. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
#12 pedig ez van, napi szinten vagyok kénytelen hazudni emiatt, hogy elfogadjanak.
2017. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!