Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt nagyképű lennék?

Emiatt nagyképű lennék?

Figyelt kérdés
Nagyképű vagyok amiatt, hogy kicsivel okosabbnak gondolom magam az átlagnál? Szerintem csak realistán látom, hogy az átlag ember nem túl okos. Több magántanár akihez jártam is úgy gondolja. Megjegyzem, az önbizalmam ennek ellenére mégis a béka segge alatt van, egy átlag embernek sokkal több önbizalma van, mint nekem, ezt a kijelentésemet pedig csak otthon szoktam néha mondogatni (tehát családtagok között), más társaságban soha eszembe sem jutna dicsekedni azzal, hogy milyen okos vagyok. Amúgy én úgy látom a környezetemben (lehet rosszul), hogy a legtöbb ember egy-két dologban kiemelkedően okos, a többiben viszont elég gyatra, magamat meg úgy látom, hogy semmiből sem vagyok kiemelkedően okos, viszont sok mindenből okosabb vagyok, mint az átlag. Szerintetek ez nagyképűség?

2016. júl. 5. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak én nem értem, hogyha okosabb vagy az átlagnál, akkor miért jártál magántanárhoz?
2016. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem ideírni, hogy matekból fizikából és kémiából hülye vagyok (matekból jártam külön tanárhoz).
2016. júl. 5. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyasmi, ami nem érdemelne még ennyi taglalást sem, mint itt szántál neki.


Okos? Intelligens? Empatikus? Kedves? Humoros? Ízléses? Tehetséges? Sportos? Jóképű/szép?

Annyi minden van, ami alapján az egyik ember többet érhetne a másiknál... Sose hangoztasd az erősséged, hanem javítsd a gyengeségeidet, és sose keresd mások gyengeségeit, hanem ismerd el az erősségeiket.

Akkor nem válsz nagyképűvé.

2016. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretném letörni a szarvad, de az átlag embernek nincs szüksége magántanárra, mert minden tantárgyra tud tanulni egyedül is.

De ha már témánál vagyunk, írd már le azt is, hogx miben vagy kiemelkedő. Kíváncsivá tettél.

2016. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*hogy
2016. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 4-es, nekem az általános iskolai és a gimnáziumi osztályomban is majdnem mindenki hülye volt a matekhoz. A kérdésedre pedig ott a válasz a kérdésem leírásában, vagyis semmiben sem vagyok kiemelkedően okos, viszont sok mindenben kicsivel okosabb, mint az átlag.
2016. júl. 5. 20:36
 7/12 anonim válasza:
Na most csak szerintem ambivalens a kérdező utolsó válasza?
2016. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni? Matekból, fizikából és kémiából hülye vagyok, a többire pedig az igaz amit írtam.
2016. júl. 6. 10:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le, hogy milyen téren vagy kiemelkedően okos. Tényleg érdekel. Érdekesen hangzik ez a kijelentés, de bizonyítás nélkül valahogy bóvli.
2016. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
40%
Aki tisztában van a képességeivel annak nincsenek önbizalmi problémái.Szerintem te inkább nárcisztikus személyiségzavarban szenvedhetsz,de ezt ennyiből nem lehet megállapítani.
2016. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!