Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » PewDiePie tulajdonképpen...

PewDiePie tulajdonképpen miért/mitől lett ennyire népszerű és híres?

Figyelt kérdés

A videói teljesen átlagosak, max valamivel jobban ért a videószerkesztéshez és az efféle effektekhez. Nem vagyok irigy, de szerintem a videók úgy 80%-ában rettenetesen gyerekesen és már-már irritálóan viselkedik, visít, üvölt, és még lehetne sorolni. Ezt akárki tudja produkálni, aki veszi erre a fáradtságot és tengernyi ideje van. Mi olyan különleges benne, hogy már 41 millió feliratkozója van?


Arról nem is beszélve, hogy egyre több az olyan "gamer" youtube-on akik láthatóan őt utánozzák, illetve próbálják utánozni, a stílusával, videóborítók készítésével, meg úgy mindennel. Arról nem is beszélve, hogy a barátnőjének is csak azért van 6-7 millió feliratkozója, mert pewdiepie-jal van. Ha nem vele lenne, szerintem a 100.000-ret sem érné el a feliratkozók száma nála, mert semmilyen érdekes videókat nem csinál, amiket csinál, az is marha sablonos.


Miért lett PewDiePie ennyire népszerű? Akkor is ennyire népszerű lenne, ha nem így nézne ki?


Ti mit gondoltok róla?



2016. febr. 8. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Mit vársz? Az emberek nagy része idióta. Ott vannak középen:

[link]


Az hogy tömegeknek tetszik nem azt jelenti, hogy jó. Pont azt jelenti, hogy hülyéknek való.

2016. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

De teljesen igazad van, nagyon irritáló. Folyamatosan pofázik, és semmi értelme nincs.

"Ass, hehehe, my ass, heh hehe he"

Ebből áll ki.

2016. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
látod a jéghely csúcsát, de nem tudod milyen volt neki az elején
2016. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Le leszek pontozva, de szerintem PewDiePie nagyszerű példa arra, hogy a mai világban az átlagban mire is van leginkább igény:

Tedd a kamerát a képed elé, játsszál egy játékkal, közben idétlenkedj a kamerába egy kicsit, majd tedd fel a netre. Herby ugyanez a kategória, csak ő egy béka segge alatti szintet képvisel, mégis neki volt az egyik legtöbb feliratkozója, pedig azt a primitivitást egyszerűen büntetni kéne!


Akik hasznosat tesznek fel youtubera (például akik nyelvet oktatnak, van olyan, aki a középfokig felsegít ingyen!), azoknak alig vannak feliratkozói, mert a hasznos dolgok senkit sem érdekelnek sajnos.


Nekem a másik "kedvenceim" a Taste Test videók. Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy ez a hülyeség hogyan tudott ennyire népszerűvé válni. Benyomja a kamerát, zabál valami édességet, elmondja, hogy neki ízlik-e vagy sem, aztán ennyi. Komolyan erre van igény?? Mert én véletlen megnyitottam egyet, és azóta folyamatosan ajánlgatja a youtube ezeket és mindig mástól! Pedig az, hogy kinek mi ízlik és mi nem iszonyat relatív, és az ilyen videók készítőből nem tudok egyszerűen túl nagy értelmet kinézni.

Nem is értem, hogy egyeseknek miért okoz az örömet, hogy azt nézik, ahogy a másik édességet töm magába a kamera előtt, majd előadja hogy milyen finom.

2016. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Pewdiepie-t amúgy elég szépen felfuttatta pár játékkészítő cég, mert rengeteg olyan játék volt, amit ő kapott meg először "tesztelésre", és csak utána dobták ki a piacra. Ez egy jó reklám volt a játékkészítőknek, akik így el tudták adni a játékot rengeteg embernek, csomó ember meg pont emiatt iratkozott fel rá. Amondó vagyok, hogy a rajongói táborának úgy kb a 60-70%-a tizenéves csitrikből vagy mini-gamerekből áll. A fanatikus rajongókról nem is beszélve.


Én őszintén szólva inkább nagyon is elszomorítónak tartom, hogy míg valaki milliókat keres azzal, hogy semmi mást nem csinál, csak gyerekesen bohóckodik a kamera előtt és visít mint egy csecsemő, addig az igazán hasznos és tehetséges emberek, akik kulturálisan vagy egyéb módon értékeket produkálnak, alig tudnak megélni.

2016. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Azért azt az apróságot ne felejtsétek el, hogy rengeteg számítógépes programot profi szinten megtanulni használni (Photoshop, a videóvágó progik, stb.), ezekkel napi több órát szívni (a felvett anyagból, azaz "footage" a videót összevágni, az effekteket és stb. dolgokat megcsinálni hozzá) igencsak nagy munka. Mellesleg ha ez tényleg ilyen egyszerű, akkor ott a lehetőség hogy akárki milliárdos legyen, csinálja utána. Ja, hogy csak kevés embernek adatott meg a lehetőség? :) Miről van szó?


De: Nem szeretem én sem pewdiepie-t, de nem érdekel, mennyi pénze van, és ezért mennyit dolgozott. Rengeteg adakozó programban részt vesz, segítve ezzel a rászorulókat, míg a filmsztárok nagyrésze inkább drogra meg k*vákra költi a pénzét.

2016. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Ne mondd már hogy Photoshop-olni meg videót vágni akkora nagy szám megtanulni. Én is megtanulnám ha lenne időm rá. Szerinted programnyelvek után olyan megerőltető lenne?


Az meg hogy adakozik az kb. annyi mint a legtöbb sztárnak a nagy "adakozás". Akkor adakozik, ha az nézettséget hoz. Ha le van beszélve, hogy itt meg ott fogják közvetíteni meg hírül adni. Különben is van miből adakozni, meg sem érzi.

2016. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Szép és jó, hogy a lehetőség mindenkinek adott, de azért ez sem teljesen igaz. Pewdiepie volt, aki elsőként betömte ezt a piaci rést, ezért is ő a legsikeresebb ezen a téren, de a piaci rés megszűnt. Mára minden sarokból ugrálnak ki a "gameplay" videókat készítő fiatalok, ergo túltelített a piac.
2016. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Pewdiepie az elsők között volt, ma már csak azért népszerű, mert népszerű. Ha most indítana egy csatornát, legfeljebb fikázást kapna attól a 4-5 nézőtől, akik valami oknál fogva rátaláltak.


Egyébként nem kell felhúznia magát rajta az embernek, ha van rá igény, csinálja csak. Miatta nem kell lehúzni a gameplay, vlog kategóriát se, vannak, akik jól csinálják, tényleg érdekesek, és érezni, hogy komoly munkaórákat fektetett bele, szigorú minőségbeli elvárások mentén. Csak jobban körbe kell nézni.

2016. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
A szabadkőmüvesek titkos tervének a részese
2016. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!