Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szokott lenni általában a...

Mi szokott lenni általában a végén az egyoldalú szerelmek esetében?

Figyelt kérdés
Én mostanában kezdek belefaradni,hogy minden hiába,nem alakul semmi. 4honapja szeretem viszonzatlanul. Ha most én nálam ez lassan elmúlik,akkor kialakul Nála,vagy nem lesz semmi különös,megy tovább minden,mintha mi sem történt volna?
2015. nov. 23. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni minden ember másmien.
2015. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
* másmilyen
2015. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ti mennyi idő múlva faradtatok bele a viszonzatlan szerelembe? Nem kevés ez a 4 hónap?
2015. nov. 23. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
En szenvedtem, o leszarta az erzeseimet es tovabblepett
2015. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem ő nem is tudja az érzéseimet,hacsak nem gondolat olvasó. Adtam jeleket,de nem reagált,pedig ő is adott jeleket,csak ennél tovább nem jutottunk sajnos.
2015. nov. 23. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, egy barátnőm viszont évekig bele volt zúgva egy srácba, teljesen reménytelenül. Egyszer voltak együtt valami buli után, ezenkívül semmi...A srác megnősült (barátnőm is ott volt az esküvőn, időnként kivonult a vécébe bőgni), most is együtt van a feleségével, a lány pár év múlva összejött egy nála jóval idősebb pasival, aki imádta, a tenyerén hordozta, de gyereket már 50 körül nem akart. Így aztán nem is lett neki, pedig nagyon szeretett volna, az enyémeket is, tesójáét is imádta, sokat foglalkozott velük.

Elsodródtunk már, nem tudom, mi lehet most vele, de azt gondolom, tanulságos a története. Egy helyes, kedves, okos lány volt, nem merném állítani, hogy az egész életét elcseszte azzal, hogy nem tudott túllépni a viszonzatlan szerelmen, de biztos, hogy nem úgy alakult, ahogy szerette volna.

2015. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De azért arra is van esély hogy ha erzekelni kezdi hogy egyre kevésbe érdekel ő engem,akkor elkezdem érdekelni én őt?
2015. nov. 23. 21:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért érdekelnéd jobban attól, ha tojsz a fejére? Odaadást, mély érzelmeket kapni valakitől nagyon jó, sok kapcsolatban csak az egyik fél igazán szerelmes, a másik meg elfogadja ezt és sütkérezik benne. Ha még ezt se nyújtod, miért lennél fontosabb a számára?
2015. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert hiányzik majd neki a törődés,figyelem,kedvesség.
2015. nov. 23. 21:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán majd akkor veszi észre hogy milyen jó voltam vele,ha abbahagyom.
2015. nov. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!