Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről tudnak az emberek...

Miről tudnak az emberek annyit beszélni?

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, és van amikor beszélnék valakivel, de vagy nem merek, vagy legtöbbször nem tudok miről beszélni. Szoktam hallgatni mások beszélgetéseit, és legtöbbször a beszélgetéseik tartalma a nullához közelít, és alig tudok valamit megjegyezni belőle. Ha mindenkinek olyan élete volna, mint egy film, akkor érteném miről beszélnek annyit, és TALÁN tudnék és mernék miről beszélni, de így nem értem.

2015. szept. 29. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
én inkább azon csodálkozom hogy mennyimindenről lehet beszélni, és mégis vannak akik szinte egésznap csöndben vannak:D
2015. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

En is igy vagyok vele, mint az 1.


Mert miről beszélnek kérdező? :D

( ami szerinted majdnem a 0-val egyenlő)

2015. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Általában a politikáról. :d
2015. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

A barátnőmmel annyit beszéltünk egyszer telefonon, hogy lejárt a perce. Több órás beszélgetés volt. Miről? Kb ilyesmi: "Megnézted a Love*Comot amit mondtam?"

"Ugye milyen aranyos Otani?"

"Andyről írt a Kerrang, ki fog adni egy albumot"

"Igaz milyen helyes?"


Egy csomó ilyen gagyi témát tárgyaltunk ki. És szerintem jobb ennyit dumálni mint a másik barátnőm, aki csak ül mellettem és nem szól semmit. Ha mondok valamit hümmög. Na az idegesítő

2015. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pl. olyan dolgokról, hogy milyen ruhát vagy akármit láttam, hogy nézett ki/mit csinált a közelemben lévő ismeretlen ember, stb.
2015. szept. 29. 19:49
 6/17 A kérdező kommentje:
*láttam/vettem
2015. szept. 29. 19:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Érdekes más embereket nézni, majd 'kibeszelni'/kielemezni' a viselkedésüket :DDDDD.


Kérdező: es te miről szoktál beszélni? :)

2015. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát, otthon szoktam beszélgetni, de ott se olyan sokat, és általában nem én kezdeményezek. Iskolában vagy nagyon keveset, vagy egyáltalán nem beszélek, legtöbbször nem is esik nehezemre abban az 5-9 órában csendben lenni. Ha kéne egy toll vagy valami, akkor beszélek magamtól, amúgy ott sem kezdeményezek. Ha kérdeznek akkor beszélek.
2015. szept. 30. 15:17
 9/17 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy úgysem érdekel szinte senkit amit mondok.
2015. szept. 30. 15:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Én régen zárkózott voltam, azért beszéltem az emberekhez mert azt akartam hogy mekedveljenek... Azok tényleg elég uncsi dolgok voltak de igazából nem is nagyon emlékszem. Most azért beszélek azvemberekhez, mert unatkozok, és csak olyat mondok ami engem is érdekel a magam szorakoztatására. Ha mást is érdekel a téma akkor nagyon jól ellehet. Beszélgetni. De ha nem akkor nem kell erőltetni, kinek mi az uncsi... Arról beszélj te is ami érdekel, már ha tudod hogy mi erdekel
2015. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!