Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van annyi ítélkező ember?

Miért van annyi ítélkező ember?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyam emberrel összefutottam interneten és a való életben is, akik elítélik a másik embert. Vagyis mondjuk én egy gamer lány vagyok, és ez egy másik embernek nem tetszik, és emiatt azt mondja rám, hogy szánalmas vagyok. Persze akár meddig kérdezhetem, hogy mégis miért vagyok szánalmas,.akka nem válaszol. Helyette inkább tovább ócsárolja a többi gamer barátomat, csak azért, mert játszanak. Ez persze csak egy példa volt, viszont igaz példa... Miért kell szánalmasnak nevezni egy olyan embert, aki mást szeret mint ő? Aki nem azzal tölti az idejét amit nem szeret csinálni? Miért ítélkeznek egyáltalán az emberek egymás felett csak azért mert másak valamiben? Kérlek, mondjátok meg, hogy szerintetek mi jó nekik ebben, miért teszik ezt? Köszönöm!

13/L



2014. okt. 24. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá. Az emberek jó kétharmada ilyen.


Ertelmisegi korokben kevesebb van.

2014. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Azért teszik, mert úgy érzik ettől, hogy érnek valamit, vagy többet érnek, mint a másik ember. Tiszta szánalom az egész.

Annyit azért hozzátennék, hogy csak azért, mert játszol, attól még nem vagy gamer; ezt nem bántásból mondom, csak azért, hogy tiszta legyen a kép.

2014. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy gamer lány ?
2014. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretik őket eléggé a szüleik, és szükségük van rá, hogy maguk alá gyűrjenek másokat, ezáltal kicsit jobban érzik magukat.
2014. okt. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a kimondott lányos lány. Míg a legtöbbjük azzal tölti a napját, hogy a barátnőivel elmennek shoppingolni, kávézóba kipletykálni magukat, kisminkeltetni magukat és a fodrászhoz beülnek havonta párszor, addig én hazajövök, beülök a gép elé, velveszem a fülhallgatót és indítom skype-on a konferenciahívást, és a fiú haverjaimmal beszélgetek, közben játszunk. Valamikor AoTTG-zünk, vagy TF2-őzünk. Legutóbb No more room in hell volt, amit végigvittünk, előbb meg H&G-oztam. A legtöbb lánytól ha megkérdezem, hogy milyen játékokat ismer, benyögi amiről már hallott, hogy Minecraft és Sims. Én a lövöldözős játékokért vagyok oda, emiatt sokan elítélnek, mert "egy lány ne játszon ilyen játékokkal, sőt, nem is kellene játszania, inkább trécseljen a barátnőivel" és nekem ebből már nagyon elegem van. Igen, gamer lánynak tartom magam, mert az összes fiúval, akivel játszani szoktam, mindig azt mondják, hogy nem találkoztak még olyan kocka lánnyal, mint én.
2014. okt. 24. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos :D
2014. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én például edzek heti hatszor és rám nem mondanak ilyeneket gondolom itélkeznek felettem is de elismerik hogy valami történik velem énnekem is volt egy olyan időszakom az életemben hogy napi 12-20órát gépeztem (Minecraft stb. :D) de annak már vége akkor engem is savaztak hogy hülye kocka stb. De be kell látni hogyha edzel kivagy gyurva akkor van bennük egy félelem remélem értelmeset irtam ;) (Lényege menj edzeni és ne kockulj)
2014. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha edzés alatt NEM kondizást értesz, akkor egyetértek. Azok akik CSAK kondiznak lelkileg gyenge emberek, harcban meg végkép előnytelen a "kigyúrt" test.
2014. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eh.... mennék én edzeni, csak mivel senkivel sem jövök ki a környezetemben (csak másik országokból vannak igazán jó barátaim, vagy olyanokkal, akik nagyon messze laknak tőlem, de az országban) így egyrészt unalmas lenne, másrészt szinte nagyon semmi értelme nem lenne nálam az, hogy "kigyúrt legyek", mert akkor meg azért lennék kitagadott, mert egy lány már ne legyen izmosabb egy fiúnál... az utóbbiba már beletörődtem, nem agyon izgat.... de azért na, én jobban szeretek kockulni, mintsem egyedül edzegetni. Itthon mondjuk vannak kis súlyzók, azokkal szoktam "edzegetni"...
2014. okt. 28. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:
A hozzáállással van a probléma (motiváció hiánya) Ha tényleg így gondolod hogy inkább kockulok inkább várok majd valami csodára ami mindent megváltoztat akkor csak gratulálok tudom hogy ebben a korszakban vagy hogy nincs mit csinálni de higgy nekem majd megérted "Power Changes Everything"
2014. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!