Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 51 éves férfi. Még sosem volt...

51 éves férfi. Még sosem volt kapcsolata nővel. Még nem mondott le arról, hogy apa legyen. Ti támogatnátok?

Figyelt kérdés

Egy idősebb barátomról van szó. Azt tagadja, hogy homokos lenne, de nővel még sosem volt kapcsolata. Nekem is udvarolt tizenévvel ezelőtt és én is kosarat adtam neki, mint minden más nő. Nem csúnya és nem rossz természet, de egyszerűen férfiként senki nem tud ránézni.


Volt egy beszélgetésünk. Játszott a kisfiammal és közben kibökte, hogy nagyon szeretne ő is gyereket. A nőről már lemondott, de a gyerekről nem akar. Azt mondja, hogy valahogyan megoldja, hogy legyen egy gyereke (örökbefogad, béranyát fogad, vesz egyet valahonnan etc...).

Nem tudtam mit reagálni. Erőtlenül mondtam ugyan, hogy azért ezt gondolja át, nem olyan egyszerű egy gyereket felnevelni. Ennyi idősen, olyan munkakörben ahol ő van (éjszakai műszakban kollégiumi nevelőtanár)...

Van bennem egy rossz érzés, amit nem tudok megmagyarázni.


2013. jún. 16. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyereknek milyen minta lenne már egy ilyen ember?! Jobb is ha nincs gyereke azzal a háttérrel amit írtál.
2013. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
spermadonor lehet,de gyereket nevelnie már kicsit késő
2013. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolt rá, hogy elmenjen szakemberhez? Ha ennyi ideje nincs sikere a párkapcsolatokban, akkor annak biztos, hogy oka van és lehet, nem látszik rajta, de lehet benne valami sérülés, vagy defekt, amit egy gyerekkori trauma is okozhatott. Szerintem nem normális, ha valaki vágyik egy párkapcsolatra és ennyi ideje nem jött össze neki.
2013. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rossz belegondolni, hogy mondjuk egy 20 éves embernek már 70 évesek a szülei.brrr nem tudom hogy akik ennyi idősen vállalnak gyereket miért teszik..örülök hogy nem ilyen "családban" élek.
2013. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene megszólni. Az egyik ismerősömnek eddig sose sikerült valamiért a párkapcsolata (az anyja miatt), most lett neki egy felesége és egy éves a kisfiuk. Jelenleg ez az ismerősöm 47 éves. 46 évesen lett apa. Ehhez az kellett, hogy a mama eltávozzon az élők sorából, mert addig esélye sem volt egyetlenegy nőnek sem sajnos. Mindegyik feleségjelöltet elüldözte és ez az ismerősöm képtelen volt szembeszállni az anyjával, aki őt érzelmileg zsarolta. Kedves kérdező ezt a példát is elmondhatod a barátodnak.
2013. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett gyereke?
2021. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!