Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szolidárisabbak egymásho...

Miért szolidárisabbak egymáshoz a nők, mint a férfiak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Főleg ha az ellenkező nemről van szó.
máj. 10. 16:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
28%
EZ nem igaz, a férfiak SOKKAL szolidárisabbak. Lényegesen sokkal.
máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, miről beszélsz. Ez megint egy "bedobok egy bullsh*tet, és elrohanok" jellegű kérdés?
máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, miről beszélsz. Ez megint egy "bedobok egy bullsh*tet, és elrohanok" jellegű kérdés?"


Nem rohantam el, várom a válaszokat. Általános sértett gyagyakoris femcel válaszra, hogy "ezt a férfiak szokták csinálni", meg nem lehet érdemben reagálni, úgyhogy arra meg felesleges.

máj. 10. 16:40
 4/51 anonim ***** válasza:
60%
Én csak azt tudom mondani, hogy csúnya, szerencsétlen fiúként eddig akárhol dolgoztam, férfi kollégákkal mindig lehetett haverkodni, jól kijöttem velük, segítettek ahol tudtak, női kollégák viszont 1-2 kivételével tették a megjegyzéseket, kerültek ahogy tudtak, segítség helyett beszóltak vagy kinevettek, egyáltalán nem szolidárisak.
máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
16%
A nők ölik egymást minden ok nélkül, rivalizálnak egymással, illetve érzelmi alapon döntenek.
máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Volt itt egy ilyen rész is ám, hogy "Főleg ha az ellenkező nemről van szó."


(Csak mondom)

máj. 10. 17:05
 7/51 anonim ***** válasza:
88%

Mert általában a férfiak követik el a legtöbb erõszakos bűncselekményt.



Egy férfinek nincs sok félni valója egy nõtõl (és itt nem sérett érzésekrõl beszélünk).


Egy random sötét sikátorban férfiként egy nõ nem fog megerőszakolni, kirabolni, elrabolni, meggyilkolni.



Férfiként nem kell letakarnod az italodat egy szórakozóhelyen.

máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
79%

#4 Dettó ugyanez nőként, csak velem pont a nők barátkoztak, a férfiak meg sokszor látványosan ignoráltak, még akkor is, ha csak munkaügyben szóltam hozzájuk.. Gimiben meg a legdurvábban a fiúk piszkáltak egy másik fiút, kidobálták az ablakon a cuccait, követték az utcán hazafelé, ilyenek.


Vannak normális emberek, és vannak keretének, de ez általában nemtől független. A sztereotipiák alapján viszont sokszor részrehajlóbban gondolkodunk egymásról, vannak dolgok amiket jobban észreveszünk az egyik nemtől, mint a másiktól, de ez nem túl objektív hozzáállás.

Felesleges abban a hiszemben élni hogy hú az egyik nem sokkal rosszabb, mert általában nem, max rossz környezetben vagy.

máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
36%

A nőkben kollektív tudat van (ami lehetővé teszi, hogy ha pasit kell szidni, akkor a legnagyobb ellenségekből is BFF lesz, még ha csak arra az időre is, amíg szidják, vagy amíg le kell törölni a térképről utálatuk tárgyát), a férfiakban pedig falkaösztön van (ő legyen a legdominánsabb minden férfi közül, ő kapjon meg mindenkit, így aztán fontosabb neki hogy megkapja azt a nőt, és szembe forduljon bátyjával, öccsével, unokabátyjával, unokaöccsével, haverjával, barátjával, mint hogy szolidáris legyen hozzájuk)


Fordítva ez nem igaz.

máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs pasi, a csajok egymással is elvannak.


Kevés pasit láttam, akik részegen vagy bánatosan rávetemednek egymásra, max ha nem heteró.

máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!