Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek a pozitív...

Van itt olyan akinek a pozitív gondolkodásra áttérés segített magát jobban szeretni és fejleszteni az önbizalmát és társas kapcsolatait?

Figyelt kérdés
máj. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyiban segített hogy nem utálom az embereket és nyugisabb vagyok, bár ez sem mindig sikerül
máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Erre én is kíváncsi vagyok!
máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Duke81 ***** válasza:
85%
Hogy lehet "áttérni" pozitív gondolkodásra? Kicsit fura ez így megfogalmazva. Ha pozitív dolgok történnek akkor jobb a kedvem ez tény de áttérni nem tudom lehet e egyáltalán.
máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltam jobb/más szemmel nézni a dolgokat. Optimista hozzáállast alakítottam ki hosszú hónapok kemény munkája árán. Tudod mit értem el vele?

Azt, hogy ha rossz dolgok történnek (úgy 85%-ban szoktak) az még inkább megvisel. Nehezebben dolgozom fel a veszteséget. Könnyebben nyílok meg másoknak, udvariasabb vagyok - és ezzel rendszeresen vissza is élnek.


Ennyit erről. Igazából már kezdem visszaszoktatni magam ahhoz a negatív, emberkerülő bunkóhoz aki régen voltam. A jég hátán is megéltem. Az hiányzik.

máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem magam ,van önbizalmam. Az önbizalmamon a rendszeres sportok dobtak főleg a küzdősportok meg kocogás. A barátaimat is lecserèltem azóta. A páromra is büszke vagyok. Nem félek megmondani a vélemenyem,ha vmi nem ok.
máj. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem áttérés inkább fokozatos megtanulàsa annak a szemléletnek, hogy a pohár félig tele nem pedig üres. Jobban észreveszem az élet apró örömeit és a rosszban is a jót. Önbizalom és kapcsolat terén is igen de ez egy folyamat része hosszú éveken keresztül tartó fejlődés ami most is tart és a jövőben is fog.

Ha az edzőterembe is lemész, nem leszel rögtön izmos mert te elkezdtél sportolni, kőkemény szenvedés árán változik a test.

Ugyanúgy a lélek is. Nincs olyan, hogy csak úgy áttérek.

máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abban segített, hogy kicsivel nyugodtabb lettem, jobban bírom a stresszt, a nyomást. Önbizalmat nem adott, azt a sport, a mozgás tette meg, illetve az olyan helyzetek, amik sikerélménnyel zárultak.


Már kicsit visszább vettem abból a régi szinte "csak a pozitív" világszemléletemből, mert körülöttem is voltak olyanok jócskán, akik visszaéltek vele. Aztán megelégeltem.

máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!