Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a babaarcú...

Mit gondoltok a babaarcú lányokról/fiatal felnőttekről?

Figyelt kérdés

Engem ezzel büntetett meg a sors, ki nem állhatom. Van, hogy 8 évvel fiatalabbnak néznek, holott lassan már mindent elkövetek, hogy idősítsem magam. Az ismerkedésről ne is beszéljek, hogy ott mekkora hátrány ez. Ti mit gondoltok a babaarcról?

(A babaarcon azt értem, hogy nagyok a szemeim, pisze az orrom, kicsi a szám és az állam)



máj. 7. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Számomra átlagos az ilyen arc, nincs benne kivetni való.
máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szép.
máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Azt gondolom, hogy szívesen ismerkednék vele. Persze csak, ha nem túl dagi. 30/F
máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Kinövöd. Zwack bácsi főzete idővel engem is koromhoz mért. Majd tovább.
máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hű, nekem nagyon tetszik a babaarc. Nálam inkább előny.
máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen típusú lányok tetszenek.
máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
83%
Tudod, mit mondott a nagyanyám? A babaarcú édi-bédi babánál nagyobb k* nincsen! Eddig bejött... sajnos.
máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Őszintén meglep, amit írtok, mert a valóságban a totális ellentettjét tapasztalom. A mínusz nyolc év megteszi a hatását és csak egy tinédzserként tekintenek rám.
máj. 8. 00:47
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Küldesz képet? A testedet kitakarhatod!
máj. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Vaktába én is azt mondom hogy ez nem probléma. Ha valaki szép tetszik, szimpatikus, akkor nem gondolkodnék ilyenen.

Ovatosabban fogalmazva, azért ha hirtelen elém ugranál, lehet hogy megtudnál lepni :) . De most is ismerek pisze orrú, huszon éves nőt, egyértelműen tetszik.

máj. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!