Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik kategóriában van a...

Melyik kategóriában van a legtöbb troll?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok trollkodni?

Milyen kategóriaban szoktál trollkodni?



máj. 7. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam trollkodni. Én emberek-szexualitás-felnőtt párkapcsolatok-politika témakörökben szoktam mozogni. Ezek közül szerintem a politikában van a legtöbb trollkodás - vagy talán ott van a legerősebb hatása.
máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a Politika, Szexualitás, Vallás kategória a dobogósok.. Politikában az uszító kérdések, a kérdésben benne van a válasz, olykor burkolt propagandisztikus jellegűek. A Szex kategóriában rengeteg fétises elmebeteg emberke van, farok és csöcsküldözgetős, 20 cm hosszú a péniszem és 5 cm vastag elég nagy? és társai típusú kérdések. Vallásban meg előszeretettel provokálja mindkét oldal egymást, az ateisták olykor kiparodizálják a vallást és a vallásos embereket, másik oldal pedig a fundamentalista keményvonalas hívő karakter, aki szerint aki ateista az nem is ember...
máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen a politika kategóriában. Az egyébként is az egyik, ha nem a legpörgősebb kategória.

Bár lehet, hogy csak azért tűnik így, mert a fideszesek pont olyanok mint a trollok, csak komolyan gondolják. Nehéz megkülönböztetni őket.

máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Az Ezotéria és a Vallás topik.



De nehéz tudni ki a troll és ki az, aki tényleg hisz a marhaságokban amiket írkálnak.

máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan a politikában van a legtöbb troll, a maguk kis uszító, gyűlölködő kérdéseivel. Vagy, mikor visszaadják a komplett propaganda anyag szövegét és/vagy hangvételét.

Illetve ebben a témában is egyre több troll kérdés van, ahol bent van a kérdésben a válasz, vagy eleve olyan stílusban íródott (mindenki rossz, hibás, csak a kérdező nem, és közben bunkózik mindenkivel), amiről könnyen fel lehet őt ismerni.


Én sem szoktam trollkodni, nem látom értelmét.

máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosságban nagyon sok a troll minden kategóriában


De ha választanom kéne akkor az Elektronikus eszközök- mobiltelefonok.


Összes kérdés az hogy "melyiket vegyem" meg iphone 15 pro max vagy samsung s24 ultra és az összes válaszban csak viták mennek hogy melyik a szarabb iphone vagy samsung...

máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta a politika és a szexualitás kategóriákban.Nem szoktam szándékosan trollkodni,de hülye kérdésekre a nekik megfelelő szellemben válaszolok.
máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
A szexualitásban.
máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan trollkodási céllal nem járok ide, de időnként adok troll válaszokat, főleg inceles, vegános kérdéseket szeretek eltrollkodni.
máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Bármelyik kérdést el lehet trollkodni... elég sok a magas labda... bár az ezo rovatra szavaznék...
máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!