Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül teljesen értéktelen emberek akik még soha nem teremtettek semmi pozitívat és a létezésük eddig inkább mínuszos? Ti már beletörődtetek, hogy ez így is marad vagy még tervezitek hogy valamit elértek, teremtetek, stb?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

máj. 7. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nincs semmiféle alapvető teremtési vagy teljesítménykényszer a nyakunkba lőcsölve. Minden ilyen elképzelés csak a saját fejünkben létezik, vagy mások találják ki nekünk, rendszerint önös érdekből.

Az életet elég élni, aztán ha szükség van valamire, lépéseket kell tenni az eléréséért. De el is lehet engedni a dolgot.

máj. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna teremtenem? Jól érezni szeretem magamat, szóval max ennyit teremtek, normális életet magamnak amit szívesen élek.
máj. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
máj. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekig éltem így, már majdnem 40 voltam, mire összeszedtem magam. És azóta meglepően nagy arányban sikerülnek azok a dolgok, amiket megpróbálok. Nem lett belőlem mesebeli aranycsináló, de azt megtapasztaltam, hogy ha hajlandó vagyok tenni valamiért, az sikerülhet. És ezt ennyi idősen először megélni elég durva érzés.
máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok: simán elfogadtam, hogy egy reménytelen eset vagyok. Kértem már 1*-2* segítséget a változáshoz, de mint kiderült, reménytelen vagyok.
máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit kelle amúgy "teremteni", mi számít pozitívnak?

Akkor teremtesz valamit ha mondjuk sokat keresel és sokat is fogyasztasz? Vagy mire gondolsz?

máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én is 42 vagyok, de még “küzdök”. próbálok teremteni (novellák), nyomot hagyni magam után… meg persze megváltozni. a függőségeimet magam mögött hagyni, de… pfff kva nehéz, nem megy.


Kérdező: dolgozz magadon! Olvass, barátkozz, menj a természetbe, fuss, kondizz, önkénteskedj, láss világot!!

tegnap 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!