Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a dolog, ami jelenleg a...

Mi az a dolog, ami jelenleg a leginkább nyomaszt téged?

Figyelt kérdés
Meg tudod oldani?

máj. 3. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A közelgő vizsgám. Majd kiderül, hogy mennyire tudtam megoldani, egyelőre tanulok rá, de tartok tőle.
máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Jelenleg...semmi
máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mikor teszem meg az első lépést és hagyom el a férjem.A gyermekeim közül a legkisebb még nem tudna dönteni a nagyok biztosan jönnének a kérdés, hogy a férjem engedné-e őket.
máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom utolsó. Remélem sikerrel jársz.
máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyem valószínűleg be fog zárni , fel fogják vásárolni a céget.


És egyenlőre nem hívtak be sehová, 32 helyről. Félek el kell mennem majd egy boltba dolgozni míg nem lesz jobb.

máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

1 Egyedül vagyunk az univerzumban?

2 ha minden energiatakarékos berendezést megvettem,akkor elkerülhetõ a klímakatasztrófa?

3 biden/trump?

4 a multivitamin tényleg hasznos,vagy mūa.placebo?

5 a XIX.századi parasztság csak a szaporulat végett tette a házastársi kötelességét,vagy volt benne intimitás?

6 tyúk vagy tojás?

7 bevettem a gyógyszerem vagy csak akartam?

máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy fogom elvegezni az iskolát
máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A lelki világom és a bennem lévő sötét dolgok.

F

máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a filozófiám, hogy nem kell agyalni. Ami megoldható, azt megoldom, ami nem megoldható, amiatt meg minek szomorkodjak vagy idegeskedjek.

Ha például megjavithatatlanul ripityára töröd véletlenül a kedvenc bögréd, két dolgot tehetsz:

- elkezdesz sírni és a kedvenc bögréd törött marad.

- összesöpörsz, előveszel egy másik bögrét és a kedvenc bögréd törött marad.

Akár összeomlasz, akár nem, a kedvenc bögréd nem fog mágikusan megjelenni a polcon sértetlenül, tehát felesleges is vele tovább törődni.

A legtöbb dolog pedig ugyanilyen. Ha nincs megoldás, akkor sem lesz megoldás, ha letargiába esek, szóval ahelyett inkább foglalkozok mással.

Ráadásul amennyi kötelessége van egy embernek, néha még luxus is az összeomlás szerintem.

Én például ma dolgoztam, aztán suliba mentem, nemrég értem haza, tehát a munkával meg a tanulással telt a napom, ezekre koncentráltam és felesleges lett volna azzal szabotálni magam, hogy épp fennálló aggasztó dolgokon merengek.

Ráadásul sok dolognak jelentősége sincs.

Például én egyszer írtam egy tanárnak pár levelet, hogy nem tudok felkészülni az előadásra. Azért pár levelet, mert egyikre se válaszolt. Szóval úgy ahogy elkészítettem az előadást és konzultáltam vele óra előtt élőben, amikor látta, hogy nem jó az előadásom és üvöltözve lebaxott a csoport előtt és még azt is felhozta, hogy emailekkel bombáztam őt.

Ez így xar, nem is esett jól, de belegondolva, ezzel egyidőben beszélgethettem volna épp egy onkológussal, aki épp közli velem, hogy gyógyíthatatlan rákom van és 1 évet jósol nekem.

máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Lesz e valaha munkám, anyám meddig húzza még, mikor hatalmasodik el rajtam is a betegségem, vörös foltokkal vagytok tele, vajon meddig húzhatom az orvost. Ilyenek.
máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!