Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék olyan ember...

Hogyan lehetnék olyan ember aki mindent leszar és olyan 'lesz ahogy lesz' felfogással él?

Figyelt kérdés

persze vannak terveim pl kozeljovobeli terv, de gyakran olyan dolgokat igerek be pl paromnak ami majd pl 2-3 ev mulva lesz de meg kozel sem biztos hogy meg tudom csinalni.

pl beigertem paromnak higy 2 ev mulva osszekoltozok vele albiba de mivel az az osszes penzem elvinne ezert egy jo ideig maradnek otthon anyamnal


máj. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kapcsolatot a kérdés és a lenti kifejtés között.
máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát,ha pl úgy veszed,hogy a sors egy egzakt valami, és csak olyan történhet, ami benne van, ami eleve potenciálisan bele lett tervezve?

Mondjuk én ezzel nem teljesen értek egyet, de kiindulási pontnak jó. Hogy "minden ahogy van, annak úgy kell/kellett lennie, úgy kellett történnie. Ha az van a sorsomban,hogy így lesz, akkor így,ha úgy van, akkor úgy." És akkor nem kell túlagyalni.

De én úgy gondolom,hogy "fix csomópontok" vannak megtervezve az életünkön/ben, és akkor, hogy azok között(két-két ilyen csomópont között) hogyan lavírozunk el, az ránk van bízva.

Szóval vannak a fix dolgok, mondjuk 5-6-8-10-21 stb dolog, és hogy köztük micsinálsz, az a te dolgod, hogy pl 'A' útvonalon mész el, vagy B-n, vagy C-n, esetleg elkezded az A-n,utána átmész a B-re(?).

máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ez egy hülyeség, hogy minden úgy van ahogy meg van írva. Kész, ezzel mindent meg lehet magyrázni erőlködés nélkül. Kvázi a nagy büdös véletlenre bízzuk magunkat amit aztán magasztosan sorsnak nevezünk el.
máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kvázi a nagy büdös véletlenre bízzuk magunkat amit aztán magasztosan sorsnak nevezünk el."

Tulajdonképpen igen . :) Ezt így helytállónak találom ezt a mondatot.


Valaki egyébként azt mondta,hogy az az egyetlen módja, hogy a sorsodat éld, hogyha nem_állsz a orsod újába.


[2.vagyok/voltam még]

máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok és 4.,még az jutott eszembe,hogy vki még azt szokta mondani, hogy

a szerencse,meg a véletlenlazok Isten álruhában.

máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez lesz*m stíílus: Dwayne Johnson filmjeiben általában lezser, kicsit flegma, de ésszerű gondolkodású személyt képvisel: tehát könnyedebben veszi az életet. Talán ő jó minta lehetne ehhez.
máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van erről könyv kérdező. A leszarom rafinált művészete. ...és nem valami buta kőköri cucc, nagyon értelmes dolgokkal van tele. Olvasd el ha érdekel.
máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!