Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nézettek azok a...

Miért ilyen nézettek azok a tv műsorok, amik a "szerelemről" szólnak?

Figyelt kérdés

Szerelem alatt értsd, az állandó veszekedés és melodráma.


Komolyan nem unnak rá ilyenekre az embrek, hogy


Pl Házasodna a gazda, NagyŐ, Házasság első látásra, stb, ilyen jellegű műsor, ami semmi másról nem szól, csak a civakodásról.


Miért nem nézettek az olyan műsorok, ahol nincs ez kálvária tálalva?


Ennyire nem érdekli az embereket a párkapcsolaton, pártaláláson kívül más?


Nincs bajom egyébként a reality műfajjal, ha izgalmas a koncepció.


Azt látni, ha van egy jó műsor azt elkaszálják, de az ilyen unalmas műsorokból mindig van kövezkező évad, vagy más névet adnak neki, de ugyanaz a lényeg.


ápr. 25. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért nézik ezeket a szennyműsorokat, mert a kereskedelmi csatornák ezeket adják le. Ha nem lenne rá kereslet, akkor nem vetítenék, de sajnos ezen az alacsony szinten van a magyar emberek többsége, hogy nekik ez a szórakozás, és őket kell kielégíteni.


Igényesebb emberek nem néznek ilyeneket.

ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert az érzelmekre hatnak, és nem kell gondolkodj, hogy megértsd.
ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen,a primitív csurgónyálú réteg igényli,azoknak csinálják.

Ezért vannak ilyen valóvilág,meg mónikasó,stb.meg ezek az említett gyépés sorozatok.

ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Házasodna a gazda, Nagy Ő, Házasság első látásra, stb, ilyen jellegű műsor, ami semmi másról nem szól, csak a civakodásról.*


Mi ezeket a műsorokat nem nézzük. A csajok néha belelesnek, de fogják a fejüket.. Szerintem lebútitja az embert.

ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert van rá kereslet és a balhé az mindig érdekesebb mint a normális minden rendben van eset. Megbotránkoztatás, elrettentés stb. Ha egyszer odakapcsolok bármire is a következőt gondolom: mindig lehet lejjebb.

5 percet nem bírok végignézni.

ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, hát a Való Világ ott legalább pénzt nyernek, vagy pénzért küzdenek.


De kit érdekel az, hogy valaki milyen párbeszédet folytat egy randin?

ápr. 25. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

#2:

Tehát hülyéknek való. xD

ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: sokan nem tudják elérni a valóságban ezt a témát, így kell a vágy, hogy mégiss létezhet ilyen. Van, aki mintának használja, hogyan változtasson az életében, és e minta alapján igyekszik változtatni.
ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Valami hasonlót sejtek én is.

Mert, aki elégedett az életével az tuti nem néz ilyeneket.

ápr. 25. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez afféle hiánypótló lehet náluk. Az életükből (pont ez) hiányzik, így ilyen formában szeretnének hozzájutni.


Ha viszont a civakodós részre fókuszálunk, az szerintem azért lehet érdekes nekik, mert ingerszegény életük, környezetük van, itt pedig pótolhatják az izgalmakat.

ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!