Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki általánosba...

Van itt olyan, aki általánosban, gimiben piszkálta osztálytársát? Beszólogatás, verekedés. Akár nő, akár férfi vagy, ha csináltál ilyesmit sulis éveidben, felnőttként most erre hogy tekintesz?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Csináltam ilyesmit, de nem ostorozom magam miatta, gyerek voltam még...
Csináltam ilyesmit, kicsit szégyellem is. Hülye voltam azért. Akár az én hibámból lettem olyan akkoriban, akár nem.
Én nagyon sok ilyet csináltam. Én voltam az osztály egyik réme.
Nem csináltam ilyet.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Volt egy felhasználó aki mesélte hogy mártírnak csúfolták és ezt elmondta az ofőjének. Az ofő erre azt mondta neki hogy legyen inkább Mártisszimá és mindenki így hívta utána. Ő lett a legmenőbb lány az osztályban. :)
ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még oviban egy gyereket a többiekkel mert c.gány volt. Aztán egyszer csak abbahagytam, mert rájöttem, hogy nekem sem esne jól. Nem tehet a származásáról. Azóta nem csinálok ilyet.
ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csináltam általánosban, bántalmazottból lettem bántalmazó. Egyszerűen élveztem, hogy végre nem én vagyok a ranglétra alján.

Nem vagyok rá büszke, sőt rohadtul szégyellem, pláne annak tükrében, hogy szegény lány egyáltalán nem haragszik rám, pedig megérdemelném így évtizedes távlatból is. Ez is megmutatta számomra, milyen káros és veszélyes jelenség ez az áldozatok számára.

ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!