Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál arra gondolni, hogy...

Szoktál arra gondolni, hogy mikor és hogyan fogsz meghalni?

Figyelt kérdés

Gyakran eszembe jut, hogy vajon én milyen körülmények között fogok meghalni. Vajon lesz olyan kegyes hozzám a sors, hogy nem szenvedek sokat? Vajon nem is fogom érezni, csak hopp, hirtelen megtörténik?

Nektek szokott eszetekbe jutni ilyesmi, vagy még nem gondoltok rá?

26/F



ápr. 19. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Szoktam rá gondolni, de sztem ezt csak a depresszióra hajlamosak csinálják.

Én egyrészt a temetésemet szoktam elképzelni, hogy akkor majd bezzeg sajnálnak, illetve hogy egy kamion kétszázzal elüt és egy nagy csattanással ér véget az életem.

ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Elotte hörgés fulladás is van. Olvasd el a halál beálltának stádiumait.


Magamrol en annyit tudok hogy ugyanugy fogom végezni mint családom nőtagjai

Demencia alzheimer fizikai kételenség pelenkáznak majd a kórházban. Még külsőre is olyan vagyok mint a nagybeteg nagyim. Egy szal bél es alcsony es már most demensedek észreveszem magamon.

De sikeresen örököltem az anyai ágrol még a depressziot is a felmenőkből (déd, ük)nem egy lett öngyikos is. (Ŕn azert remélem nem leszek ennyire debil)


De szóval nekem gondolkoznom se kell a halálomon, mert nyilvánvaló. Rengeteget össze kell gyűjtenem majd egy otthonra is meg időben intézni.

ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, én nem szeretnék senkinek sem terhére lenni idős koromban, remélem lesz erőm, hogy kitaxizzak valami sziklára még egy zuhanásra.
ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Az öngyik nagyon megszívják a tuloldalon. A klinikai halottak beszámoloi az öngyilkosokról ugyanaz és nagyon nem jó.


Elvileg ujra meg ujra megteszik nem hiszik el hogy már meghaltak es nem mennek tovább a többiekkel hanem megy megint a fáhot felakasztani magát, és ugy maradnak mint egy felakadt lemez.

ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
#4 elég gonosz ezt mondani, nem tudod elképzelni, hogy mennyire szenved egy depressziós, mikor erre képessé válik
ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Azon néha elelmélkedem, hogyan kellene csinálni
ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

A kkinikai halottak beszámoloit nézegesd. Az öngyilkosokra is kitérnek mindig


És hiába mondod hogy dehat már meghaltál menni kéne tovább (ki tudja a fénybe vagy hova?), de nem fogja fel csak megy megint a fához. A saját poklát járja körbe körbe.


Nem értem ezt hogy miert gonosz ezt leírni. Hogy ne hidd azt az öngyilkossaggal hogy vmi über jó fog várni.

ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert pont nem.
ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktam ilyenekre gondolni, max évente egyszer, de nem régiben megálmodtam...
ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
jó, a klinikai halottak beszámolója az agy utolsó mozija, az még nem a halál, hanem egy képzelgés, tehát nincs érvényessége a halálra nézvést.
ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!