Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a lányok, akik szépek és...

Azok a lányok, akik szépek és népszerűek voltak általános és gimis korukban miért van durván kiélt fejük 25 éves korukra? A volt népszerű fiúk miért lesznek alkoholisták és hájasak?

Figyelt kérdés

Nem tudom észrevettétek-e, de mintha huszonéves kor közepe felé inkább azok kezdenek el jól kinézni, akik sohasem voltak a világ szépei, hanem inkább ügyeltek magukra és figyelnek az életmódra. A volt osztálytársaim közül a legszebb lányok tekintetében katasztrofális a helyzet.

Kiélt szolibarna bőr.

Volt akibe kb. az egész évfolyam szerelmes volt, most hatalmas lett a homloka a hajhullástól, sárga fog, igénytelenül öltözködik. Mondjuk ő pszichológushoz is jár, tehát nála valami más is félrement.

Van aki már most plasztikáztatja magát, teljesen eldeformálódott az arca.


A gimis népszerű fiúk között is siralmas a helyzet. Gusztustalan nagy háj, alkoholisták, rájuk sem lehet ismerni.


Azok akik viszont átlagosak voltak mind elkezdtek ragyogni. Akik figyelnek hogy mit esznek, isznak, tudatosak. Akiket kb. senki nem vett észre. Mintha megfordult volna a tendencia. Volt egy srác akit semmibe nem néztek, dagadt volt meg pattanásos, szemüveges, most lefogyott, kontaktlencsét hord, crossfittezik és hívták alsógatyamodellnek!!! Nem hittem el, amikor meghallottam.

Votlak aztán átlagos lánykák, ők megmaradtak kimértnek, de odafigyelnek az étkezésükre, nem kezdtek önpusztító életmódba, ezért kinézetre kilométereket vernek a gimis korban szebb lányokra.



Ez törvényszerű egyébként? Vagy karma? Én sokáig azt hittem, hogy aki szép és népszerű volt sulis korban ők felnőtt korban is azok lesznek, és fordítva, mintha előre determinálva lenne a sorsunk.


Nagyon kevés kivételt látok. Vannak, de rettenetesen kevés.


A kérdés nem provokáció, én tényleg ezt látom. De kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok.


ápr. 5. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt látom, hogy sok ilyen csaj bekapta a legyet huszas éveiben, hogy legyen aki eltartsa őket, aztán most leélt, slampos, kilátástalan anyukák. De én nem látom, hogy azok, akik "lúzerek" voltak, azokmost kevésbé lennének azok. Max gyerek nelkül több pénzük van szebb ruhákra és jobb helyekre utazni. 🤷
ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Metionin ***** válasza:
100%

A saját régi osztályomban ez logikusan megmagyarázható. Akik anno menők voltak, azért voltak menők, mert korán volt mellük és nagy seggük, fejlettek voltak, bulizni jártak, szoliztak stb. amiket pl. a szigorúbb szülők nem engedtek, a legnépszerűbb azok a lányok voltak, akik engedték magukat fogdosni és azt hitték, hogy ettől ők a szépek. Mindez rávilágít, hogy egyrészt az alkatuk a korán érő korán hízó, másrészt agyban sem voltak nagyok ha az jelentette számukra a siker csúcsát hogy az osztály menő Janikája megcsöcsörészte őket. Előbbi megmagyarázza, hogy miért híztak be szinte azonnal, ahogy nem volt már tesiórájuk/abbahagyták a növést, utóbbi pedig azt, hogy kevés kivétellel miért nem tanultak tovább és miért maradtak helyben a szar munkalehetőségekkel és életminőségi kilátásokkal terhelt kisvárosban. Az elhibázott magánéleti döntésekben, lévén a legtöbbjüknek már korán volt 2-3 gyereke random apáktól, szintén szerepet játszik a butaság.

Az ellenkezője viszont nem volt ennyire látványos, aki átlagos volt, az is maradt és csak kevesen emelkedtek ki felnőtt korukra a külsejüket tekintve. Most összesen 3 ilyen lány jut eszembe a teljes évfolyamból magamat is beleértve és a közös, hogy mind jól tanultunk és kiskorunk óta sportoltunk valamit. Nem lettünk mi sem hú de nagy szépségek de testre nagyon látványos a különbség a régi menő lányokkal összehasonlítva, anno mi inkább soványak voltunk, most meg csinosak, sportosak.

ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem ők nem érdekelnek, majd a karma visszadja nekik azt a fájdalmat, amit ők okoztak nekem. Szerencsére én is nagyon szép lettem a gimnázium óta, sokat fejlődtem, és már nem érdekelnek ezek a majmok, szerencsére eltűntek az életemből.
ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kb tíz éve nem láttam az osztálytársaimat az érettségi óta, tavaly volt egy osztálytalálkozó, én is rendesen meglepődtem a csajokon.
ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A gimis menő fiúkról nem tudok nyilatkozni, mert velük szinte semmilyen kontaktom nincsen, neten sem aktívak, a lányokról viszont igen.

Nálunk is azok voltak a népszerűek, akik hamar nőiesedtek, formásodtak, amit az öltözködéssel is csak tovább hangsúlyoztak. Ezekhez még pluszban hozzájött az is, hogy fejben éretlenek voltak, de közben elérhetőek is, és sokuknak tetszett, amikor a srácok figyelmében úszkálhattak. Ami sokszor ott is a tapizást takarta. Őket minden érdekelte, csak a suli és a tanulás nem.

Közülük van olyan, mondjuk több is, aki felcsapott influencernek, aki kés alá feküdt, meg olyanok is, akik szórakozóhelyeket promóztak. Többen pedig szintén elhíztak, és nem igazán hasonlítanak a gimis "énjükre". Nem tudom, most mennyit cigizhetnek, ihatnak, de gimi alatt rendszeresen ment mindkettő a többség köreiben. Néha drogok is.


A másik oldalon lévők közül, ahová én is tartozom, akik nem is voltak népszerűek, valahol a középszerű körül tendáltak kinézet terén, de közben remekül tanultak, osztályelsők közt voltak, pedig szinte kivétel nélkül mind tovább tanultak és kiegyensúlyozottabbak, és látszik, érződik rajtuk, hogy jó helyen vannak az életben. Legalábbis azok, akikkel van annyi kontaktom, hogy ezt biztosra ki merjem jelenteni.

Nekem mondjuk nagyon jót tett kívül-belül, hogy kikerültem a gimis közegből, ki is tudtam végre bontakozni. A "ragyogni" szó nem tudom, nekem mennyire lenne helytálló, szerintem mondjuk lehet, de több olyan lányról tudok, akikre gimi alatt a bekezdés elején írtak voltak igazak, most pedig kimondottan elemükben vannak és ragyognak.

ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
30-35 körüli korosztály vagyunk, nálunk abszolút nem így van. Aki régen csinike volt, az ma is az, jó házzal, férjjel, egzotikus nyaralásokkal. Akik gimiben nyomik voltak, azok most is azok, többnyire egyedülállók, nincs sok pénzük sem. Ez rám is igaz, én ráadásul alkoholista is vagyok és pszichés betegségeim vannak.
ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a két legszebb csajszi a gimis osztályunkból 27 éves korukra kissé eltérő, de a vártnál jóval gyengébb pályát futottak be "eddig" (azért idézőjeles, mert még mindig csak 27 évesek vagyunk, lehet teljesen máshol lesznek 20 év múlva). Mindkettővel ráadásul egy általános suliba jártam, csak akkor évfolyamtársak voltunk. Brutálisan népszerű volt mindkettő. De tényleg, nagyon durván. Képek, lájkok pörögtek ezerrel, mindenki kis túlzással a "kegyeikért és figyelmükért küzdött". Például olyanokat írogatott az egyik opportunista srác általános suliban a tablófotózás utáni közös képükön a csajjal, hogy hát "van-e <Lány1-nél> szebb?" és az összes akkori haverja egyetértett, hogy igaza van. Tehát nagyon durván ment a simpeskedés feléjük.


Lány1: Tipikus kapcsolatfüggő, örök szerelmes, aki átlagban kb. kétévente váltogatja a kapcsolatait. Teljesen leépült lelkileg és testileg a depressziótól, néhány éve coming out-tolt, leszbikus lett. Karrierben sehol nem tart, nem tudjuk mit csinál.


Lány2: Szinte mindenki azt hitte, hogy luxusfeleség lesz belőle, erre egy teljesen átlagos már-már ronda sráccal házasodott össze és teljesen átlagosan élik a teljesen átlagos életüket. Már azon is megdöbbentünk, hogy ilyen gyorsan megállapodott. Ő is megcsúnyult, pedig gyerek még sehol.



Hogy mit gondolok róluk férfiként? Nem sajnálom őket, mert kiállhatatlan természet mindkettő. Röviden-tömören.

ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sokszor akkor azért van hogy egy jó kiállású pasi egy teljesen átlagos, de annál jobb személyiséggel bíró nővel házasodik meg?
ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

De érdekes, bennem is hasonló gondolatok merültek fel a napokban, mikor láttam pár volt osztálytársam képét a közösségiken. 25 körüliek vagyunk amúgy.

Ugyanezeket látom rajtuk. Az osztály "legmenőbb" csajai ma: 1. kocsmai pultos egyedülálló anyuka, szétszolizott bőrrel, totál kiélt fejjel, hétvégente meg mindenféle bulikból posztol, néha random bűnözőképű pasasokkal. 2. Korábban formás csaj tiszta girnyó, egyértelműen drogos jegyekkel. 3. Sportos, kondizós csaj tisztára felpüffedt fejjel. A srácok közül meg többen totál alkoholistának néznek ki.

ápr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!