Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, ha valaki sok...

Mit csinálsz, ha valaki sok idő elteltével sem válaszol az üzenetedre?

Figyelt kérdés
Elvárod, hogy visszaírjanak neked? Ha igen, mennyi idő múlva?

márc. 23. 20:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem keres, annak nem hiányzol. A fontossági sorrend, hogy hol helyezkedsz el az életében az eltelt idővel arányos.

Nincs azzal a baj ha távoli ismerős az illető, vagy olyan kérdést tettél fel amire nem tud rögtön válaszolni, de ha egy közeli jóbarát teszi ezt az nyilván rosszul esik, ha olvasta miért nem válaszol. Nekem van egy ilyen, több alkalommal megcsinálta, hogy olvasta és nem reagált. Vártam 1-2 napot és rákérdeztem, erre azt mondta jaj éppen úton volt amikor olvasta és utána elfelejtette.

Na most számomra ez azt jelentette, hogy nem vagyok elég fontos neki. Mert aki fontos, annak nem felejtem el az üzenetét!

Én meg sem nézem az üzeneteket ha nincs időm rá válaszolni, úton vagyok mást csinálok éppen stb, de amikor megnézem akkor válaszolok. Rögtön. Úgy gondolom én ennyivel tisztelem a másikat ez nekem alap. Ha olyat kérdez amit nem tudok rögtön megmondani akkor megírom, hogy erre később reagálok vagy ha rövid időn belül akkor pillanat, minden minden nálam a nyílt egyenes kommunikáció része.

márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha 1 vagy több napról van szó, akkor elkönyvelem, h k**úrvára nem érdekli, így utána már engem sem fog.
márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenség, bunkóság, akárhogy is nézzük.
márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Majd ír, ha akar. Ha nem, akkor így jártam.
máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
És miért nem válaszoltok, írtok vissza a másiknak? Szimplán idegesítő, irritáló, esetleg utálod őt és azért nem írsz vissza? Vagy pusztán levegőnek nézed, nem érdekel?
máj. 4. 12:29
 26/26 anonim ***** válasza:

Én csak akkor nem irok vissza a barátoknak, családtagoknak, ha nem érek rá. Vagy éjszaka, mert akkor alszom.

De ha pl. facebookon rám ír valaki ismeretlen és mondjuk mlm hülyeségekkel traktál, vagy párkereső, akkor annak nem írok vissza azonnal, csak ha tényleg van idő és akkor is gyorsan rövidre zárom a beszélgetést.

máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!