Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nő is utál főzni vagy...

Más nő is utál főzni vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
mikor főznöm kell már minden bajom van,cselédnek érzem magam,már hányingerem van a hústól is.

márc. 14. 17:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
szerintem 21 század van és elkéne felejteni hogy a nő cseléd,mert sajnos ez van a férfiakba bele nevelve hogy az asszony főz meg mossa a szaros gatyát meg takarít,
márc. 14. 17:59
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

Én szeretek főzni, de a hányingerem van a hústól is részt osztom, de ezt nagyon egyszerűen megoldottam, nem eszek húst. Lakótárssal élek, és külön főzünk, szóval nekem senkiről nem kell gondoskodnom, mikor exemmel éltem még együtt, akkor azt mondtam, hogy én nagyon szívesen főzök mindkettőnkre, de vegetáriánus ételeket, ha akar húst enni, akkor rendel valahonnan, vagy azt megfőzi magának. Pontosan ezt csinálta egyébként, vett időnként egy nagy kosár csirkemellet a KFC-ben, lefagyasztotta, és 3-3 szeletet kiolvasztott a főztöm mellé.

Gyerekkel nem tudom, hogy oldottam volna meg, valószínűleg megkérem az uramat, hogy ugyan erőltesse már meg magát ő is. Mondjuk én nem azt láttam felnőve, hogy anyámra hárul minden, apa is nagyon sokszor főzött, és az én véleményem szerint kettejük közül ő volt a jobb szakács, vagy legalább is nekem inkább a szám íze szerint főzött. Mosogatni viszont mindketten gyűlöltek, szerencséjük, hogy én szerettem, miután elköltöztem koliba, vettek inkább egy mosogatógépet.

márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem kötelező főznöd, de olcsóbb és egészségesebb is.

Ha nem akarsz húst, bármi mást is lehet.

A párod mit mond erről? Tud főzni, szeret főzni?

márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem simán működőképes, és egészséges ötlet, hogy közösen főztök a pároddal, mondjuk napi vagy heti váltásban.
márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Városi vagyok. A közelünkben sok menüztető étterem vagy kifőzde van. Ha dolgozom mindig rendelek. Én sem vagyok kifejezetten egy konyha tündér.
márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten szeretek főzni. Külön kreativitás, mindig újíthatsz, keverhetsz ízeket, fűszereket, merész lehetsz, tökéletesíthetsz egy ételt, dekorálhatsz, ízlésesen tálalhatsz. Nekem nem nyűg, ha nem kell kapkodni éppen, szívesen elbíbelődök vele órák hosszat, hogy ne csak ízben, de a szememben is legjobb legyen az eredmény. Szívvel-lélekkel készül és ez a nem mindegy. Ha kötelezőnek fogod fel a főzést és nem kiteljesedsz a kreativitásoddal benne, hanem rabszolgának érzed magad, akkor nem neked való.
márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a 10-esnél most sincs táplálék, mert már ideges.
márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy 64 éves vagyok
márc. 14. 20:57
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
Kamu.
márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Metionin ***** válasza:
100%
Én is utálok, de mivel enni meg szeretek, ezért főzök. Sok éttermes meg kifőzdés kaja nem ízlik, nem úgy csinálják, ahogy szeretem, a gyorskaját meg megint nem szeretem. Igazából a főzés nemtől függetlenül egy alap tudás kellene hogy legyen, mármint a képesség hogy szükség esetén össze tudjon dobni valamit de ha van más lehetőség és úgy jó az illetőnek, akkor nem kötelező dolog. Egyszer belegondoltam és amúgy nem is csak maga a főzés az, amit utálok, hanem utána a retek eltakarítása. Sokkal nagyobb kedvvel esek neki ha pl. párommal közösen csináljuk vagy valamit vállal belőle vagy az előkészítésben vagy a takarításban a végén. Úgy gyorsabb, nem érzem annyira időpocsékolásnak.
márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!