Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális eladói magatartás?

Ez normális eladói magatartás?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután emailben érdeklődtem egy üzletben, hogy van e egy általam már korábban megvásárolt termékből jelenleg az üzletben, illetve egy másikból, a kettő közül személyesen szeretném eldönteni melyiket akarom megvenni péntek délután. Hangsúlyoztam messziről megyek biztosra kell tudnom. Megnyugtattak van, menjek nyugodtan.

60 kilómetert utaztam A SEMMIRE, ugyanis ott derült ki, hogy egyikből sincs... Azon gondolkoztam sírva fakadjak vagy megtépjem az eladó csajt amiért így átb@szott,mert a vérvörös fején láttam, hogy csak random írt egy viszontválaszt b@szott megnézni a raktárkészletet. Miért kell ilyen aljas módon kib@szni a másikkal, szórakozni a pénzével, idejével?

Tudom a kérdés költői...



febr. 10. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivasd elo vagy fel a fonokot es mondd el neki.
febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolta majd rádsóz egy sokkal drágább másvalamit helyette.
febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, ha már egyértelmű választ adott...

átvert

febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem automata chat intézte ? Mert akkor hiába van balhé . Milyen üzlet milyen termék ? Maszek butik plázában vagy multi Aldi stb .
febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Majdnem ugyanígy jártam.

Tavaly októberben meghalt a monitorom, és sürgősen szükségem lett volna egy másikra. Felnéztem az Euronics oldalára, ahol mit ad Isten, pont találtam egy épp akcióban lévő, a régihez hasonló paraméterekkel rendelkező monitort, de csak az innen 60 km-re lévő üzletben volt raktáron 3 db az oldal szerint. Másnap délelőtt szakadó esőben a párommal le is autóztam, és kértem a monitort. Az eladó erősködött, hogy vegyek egy jobbat/drágábbat, de én nem tágítottam. Erre bement a raktárba, negyedóra múlva visszajött, hogy hát sajnos már nincs ebből a monitorból. Mondtuk neki, hogy ne szívasson, csak ezért autóztunk ide 60 km-t. Visszament a raktárba turkálni, aztán újabb tíz perc után leesett neki, hogy a kérdéses monitor ki van állítva az egyik legfelső polcra. Száját húzva ugyan, de leszedte onnan nekünk és elvihettük.

A monitor eddig teszi a dolgát. 🤷‍♂️

febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg el nem adhatták egy nap alatt?
febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Maszek üzlet, rendes ember által megírt válasz email volt, nem automata.

De a csaj reakciója is beszédes volt, vérvörös fejjel, tisztán látszott ad hoc írt egy választ, csak, hogy írjon valamit. Menteni akarta a helyzetet, egy silányabb valamit akart rámsózni, majdnem mondtam neki, hogy hová dugja fel ezek után...

Kizárt, hogy 1 nap alatt elvitték volna, nem egy trendi, felkapott termékről van szó. Na és mindkét fajtát, pláne életszerűtlen

Felmerülhet miért nem rendeltem meg futárral akkor? Sajnos jártam már úgy, hogy a weboldalon látott terméknek ps-sel fel volt húzva a színe, így értelemszerűen már csak azt hiszem el, amit a saját szememmel látok.

Felháborítónak tartom, hogy következmények nélkül szórakozgatnak más kontójára!

febr. 10. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
6# akkor elmondta volna
febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan fizetes, komolytalan munkavegzes. Sajna ez megy mindenhol
febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem normális viselkedés, magatartás ez, és nincs is rá mentség. Lehet, azt hitte, megússza majd és mégsem mész be, vagy nem tudom, de ennek akkor sem így kellett volna történnie az ő hibája miatt.
febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!