Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen hazugságért meg...

Egy ilyen hazugságért meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott, hogy az osztályban mindenkinek van jogsija kb. Nekem nincs tobb ok miatt, viszont mivel ezt nagyon gaznak ereztem ezert azt kamuztam a tanaroknak meg a diakoknak, hogy van (illetve, hogy csinalgatom. Viszont megelegeltem, ezert bevallottam nekik, hogy igazából nincs, neki se alltam. Ezert viszont nagyon lenezoen kezdtek el ram nezni. Szerintetek ez akkora nagy bun lenne?
dec. 18. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A hazugság?

Nem szép dolog.

Az sem, hogy másnak akartad mutatni magad.

dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem rosszból mondtam, csak tényleg nagyon gáznak éreztem. Nem akartam semmi ördögit, vagy hogy menőbb legyek.
dec. 18. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen piti szarságban hazudni, tök feleslegesen.. hát, nem fest valami jó képet rólad. Nekem se lennél ezek után szimpatikus, pedig teszek rá magasról kinek van jogsija és kinek nincs, szóba se kerül.
dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"De nem rosszból mondtam"

Vagyis nem akartál ártani vele.

De pont elég az, hogy hazudtál, és menőbbnek akartál tűnni. Igen, menőbbnek akartál tűnni. Legalább magadnak ne hazudj.


Amit csináltál, ennek ez a következménye, most már ne sírj miatta. Viseld el, majd elmúlik a hatása.

Legközelebb meg ne csinálj ilyet.

dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Hazudni (azért, hogy magadat jobb színben tüntesd fel) nem szép dolog, de azért nem is jár érte fővesztés szerintem.

Remélhetőleg nemsoká lecseng ez a sztori és elfelejtik.


Viszont egy jó tipp a jövőre nézve: onnan fogod tudni, hogy felnőttél, ha nem problémázol ilyeneken, és el tudod fogadni, hogy mindig lesznek nálad jobbak/szebbek/okosabbak/ügyesebbek. Illetve, hogy törekszel arra, hogy jobb legyél, nem csak annak hazudod magad :)

dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nagyon rosszul éreztem magam én is, ezért is vallottam be. Tényleg nem akartam rosszat, csak attól féltem, hogyha csak nekem nincs akkor én leszek a feketebárány és akkor ezért leszek kiutálva. Kisebbrendűségi komplexusom van egy picit:(
dec. 18. 16:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hazudtál, és az aki ilyen kis szron hazudik, megbízhatatlan.


Bocs, ez az igazság.


Volt ilyen ismerősöm, ő is csak apróságokban "füllentett", de egy idő után azt sem hittük el, amit kérdez. Megérte hazudnia? Ja, egy barárja nincs, mert senki nem bízik benne.


A kisebbségi komplexusodat meg nem hazudozással, hanem pszichológussal kell kezeltetni.

dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezt akartam még mondani: hogy innen kezdve fenntartással fognak téged kezelni.

Nagyon nem éri meg.

Én a helyedben többé nem hazudnék, és akkor egy idő után talán elfelejtik.

dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne hazudj! Miért nem igaz, hogy nem csinálgatod? Csinálgatod csak nagyon lassan:)
dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Inkább az itt a kérdés, miért kell ilyen piti hülyeségben hazudni. Mégis mit számít van-e jogsid? Pláne hogy a leírás alapján ("osztályban") még gimis vagy? Eleve nem is lenne szabad gimiseknek jogsit adni, kezdjük ott, én 20 év alatt betiltanám. Meg aztán nincs jogsid... Én lassan már a 30-at közelítem, ráadásul pasi vagyok, mégsincs jogsim, nem is akarok, és ha valaki ezért megszól, az megmondom milyen szívességet tehet. Senkinek semmi köze hozzá. Szóval tök felesleges volt ebben hazudni, mondjuk válaszolni se kell ilyen kérdésre és kész.
dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!