Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék az...

Hogyan változtathatnék az életemen? Nem érzem jól magam így

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érzem jól magam a "bőrömben" és az életemben.

Külsőleg sem szeretem magam, de belsőleg se, mert unalmasnak és irritálónak tartom magam, illetve néha olyan személyekkel szemben vagyok zárkózott/csendes akikkel nem kéne és ez iszonyatosan fusztrál (szóval nem vagyok jó a kommunikációban).

Változtatni szeretnék az életemen ,csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá

Folyamatosan olyan srácokba leszek szerelmes, akik rohadtul nem viszonozzák (jelenlegi állapotom szerint is így van).

Magányosnak érzem magam, vannak barátaim de mégsem találkozunk olyan sokszor sulin kívül.

Ha van valami tippetek vagy ilyesmi akkor könyörgöm segítsetek mert már megőrülök...



2023. nov. 19. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Hány éves vagy?

Amúgy most jöhetnek a szokásos sablon válaszok, hogy "mozdulj ki, ismerkedj, járj sportolni, bulizni, könyvtárba, akárhova", a valóság az hogy ezek nem hogy nem segítenek, de még rosszabb lesz.

A szomorú igazság az hogy egy ponton túl el kell ezt engedni, én tudom mit beszélek, 27 éves vagyok és egész életem így telt el, sose volt párom, barátom is alig, és nincs esély arra hogy ez változzon. El kell fogadni és továbblépni, megtalálni az életben az apró örömöket.

2023. nov. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
#1 Egész életed töki?? Na ne röhögtess!
2023. nov. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha a külsőddel vagy elégedetlen, akkor fogj hozzá sportolni, számold a kalóriákat, ha fogyni szeretnél és légy kalóriadeficitben. Végezz súlyzós edzést is.


Olvass önismereti, pszichológiai, pozitív gondolkodással kapcsolatos könyveket.


Egyébként tényleg csak az van, ha valami nem tetszik, azon változtatni kell.


Szeresd magad, nagyon fontos az önszeretet. Végezz tükörpróbát is (állj a tükör elé, nézz mélyen a saját szemedbe és mond ki hangosan, hogy szeretem magam. Ismételgesd sokszor és hidd is el közben, amit mondasz.).

2023. nov. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először azt találd ki mi az amit nem szeretesz, amin változtatni kéne. Ezután megkeresed azt amin a legkönnyebb változtatni, és csinálod. Ha belelendülsz, kicsit jobban érzed magad, dopamint ad az ha javítasz magadon akkor a többi dolog is könnyebben fog menni (motiváció szempontjából legalább)
2023. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Keress valami hobbit, amit szeretsz csinálni, ezen hobbin keresztül ismerkedhetsz/barátkozhatsz másokkal (olvasás, agyagozás, varrás, tánc stb amit szívesen csinálnál) Akár tanfolyamra is beiratkozhatsz valamit tanulni (idegennyelv, főzés, úszás akármi ami érdekel)


Olvass könyveket, segít a kommunikációban, szórakoztat, és témát is adhat beszélgetéshez.

2023. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első és legfontosabb dolog, hogy rakd rendbe a kis lelkedet. Barátkozz meg saját magaddal, fedezd fel a saját értékeidet, hogy mi az, amit igenis szeretsz magadban. Ha ezt az érzelmi egyensúlyt megtalálod, akkor jöhet a többi emberrel való kapcsolatépítés.
2023. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Kell egy napi rutin. Ha van mit elintézni, akkor nem olyan elcseszett a (szabad)napod.

Keress dolgokat, amik érdekelnek. Egy hobhival még nem leszel megmentve, de ha sokféle dologgal foglalkozol, akkor elleszel egyedül is. Járj el ide-oda, akár biciklivel, fedezd fel a környéket! Ha mindig másokra vársz, soha nem jutsz semerre. Foglald le magad!

Kommunikáció: én sem vagyok túl jó benne, de ezt el lehet fogadni. Néha amúgy mesélek rólatok vicces sztorikat. Vagy könyvekről, sorozatokról, filmekről is beszélhetsz, ha kell egy téma.

Külső-belső: próbáld meg kihozni magadból a legjobbat, mindenféle téren, meg hagyd ezt a hülyeséget az önbizalomhiànnyal!

2023. nov. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!