Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élted meg mikor 30...

Hogyan élted meg mikor 30 éves lettél?

Figyelt kérdés

Ott tartottál 30 évesen ahol korábban eltervezted?

Lelkileg megviselt?



2023. nov. 10. 18:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Le leszek pontozva, de a világon legmérgezőbb dolog a múltban élés. Nyilván mindenkinek eszébe jutnak a régi jó dolgok, de ettől még a múlt csak az ember fejében létezik. Fizikailag már nincs, megszűnt.


Ellenben van jelen és jövő. 30 pár évesen még statisztikailag ott van előttünk az életünk fele. El kell kezdeni kihasználni, hiszen a pillanatnyi állapotot mindig lehet javítani apránként.

2023. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%

Másik ez a "senkit nem fogsz érdekelni a föld alatt" gondolkodás. Kit érdekel? :D


Csak ebben az évben meghalt 5-6 Magyarországnyi ember, hányat tudsz felsorolni közülük? Meghalt már több milliárd ember, hányat tudsz név szerint felsorolni?


Tök lényegtelen, kik emlékeznek rád, és kik nem. Az számít, hogy a létezésed behatárolt idejét azzal töltsd el amivel szeretnéd a lehetőségeiden belül.


Szerintem a legszomorúbb, amikor valaki mellett simán csak elmegy az élet.

2023. nov. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én jól viseltem, az is igaz, hogy pont jó életszakaszban is voltam.
2023. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#13: Na ez pozitív. :)
2023. nov. 11. 13:55
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen boldog kapcsolatban éltem, nyaralás alatt volt a szülinapom, szuper volt. Aztán rá 2 évre szakítottunk.. A 35.szulinapom teljes depiben töltöttem, egyedül. Arra gondoltam hogy ennyi, vége, sosem fogok férjhez menni, már nem én vagyok a fiatal, kapós csaj a klubban, lefőtt a kávé. Aztán 1 év múlva összejöttem életem párjával, hamarosan esküvő. 40 leszek a nyáron, és boldog vagyok. Ami egyedül irritál, hogy egyre több pénzt kell a külsőmre költenem 😅
2023. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeptemberben lettem 29 kérdező! 😁 Te hányadikán születtél?

Én nagyon fosul érzem magam amúgy, mert túl nagy elvárásaim és céljaim voltam, én nagyon kevés valósult meg eddig sajnos. Ezt az évet próbálom nagyon odatenni, mentem a menthetőt! 😀

jan. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Elgondoltam, hogy ha esetleg 90 éves koromig fogok élni, akkor életem kétharmada még visszavan.
jan. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
Jó pár ember sajnos még a 30at sem éli meg.
jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogom valszeg mint Joey a Jóbarátokban :D


Nekem a 25. Volt a mélypont. Egy éve szingli, szüleivel lakó, garantált bérminimumot kereső lány voltam, akinek azelőtt pár héttel szakadt meg a legjobb barátsága, ja és 2020 volt úgyhogy sejthetitek...

jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


#16: Én szept. 8-án születtem. És te?


Én attól félek megindul a lejtmenet, hiszen onnantól kezdve a 40 lesz közelebb, és nagyon kevés idő van azoknak a dolgoknak a megvalósítására, amiket kihagytam a huszas éveimből. Nagyon sajnálom, hogy elmentek a fiatal éveim a semmivel. :(

jan. 12. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!