Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesít a klasszikus zene?

Miért idegesít a klasszikus zene?

Figyelt kérdés
Más is így van ezzel? Mozartal kilehet kergetni a világból. Viszont az elektronikus nem zavar.
2023. jún. 7. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szeretek klasszikusokat hallgatni, amikor összpontosítani kell valamire munkában, abban segít, amúgy nem ilyen zenét hallgatok általában.

Egyébként hallgattál már olyat, amikor a klasszikust keverték a modern zenével? Az sem tetszik?

2023. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A bonyolultabb dallamok nem tetszenek,vagy úgy az egész?
2023. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy lére menő rendes ritmus nélküli nyivákolás (szinte) az összes.
2023. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek van olyan stílus, amit ki nem állhat, ízlés kérdése.

Engem pl. trap zenével vallatni lehetne.

2023. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Halvány fogalmad sincs róla, hogy mit jelent a ritmus szó, 3-as.
2023. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig idegesít? Engem vezetés közben zavar valamiért. Amúgy otthon szoktam néha hallgatni, akkor nem zavar.
2023. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Részben azt mondom buta vagy igénytelen, ugyan akkor ezt nem lehet erőltetni. Bár érdekes kisérlet lenne ha pár honapig mindenhonnan kényszerűen ezt kellene hallgatnod, lehet hogy ráhangolodnál kompatibilissé válnál. Egyébbként az alapvető különség a megszokott zenéhez képest, hogy nincs állandó ritmusa, hanem szabadon váltakozik az ütem. Mig a könnyű zenénél, bármelyiknél, mindig egyetlen fix ütemre épül az egész. Szóval szerintem erre rá kell tanulni. Én például nyugodt lassu hegedű szolamokkal kezdtem, minden más zavaros káosz volt. Aztán évek alatt lassan hozzászoktam megtanultam élvezni a többi hangszert is.
2023. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam klasszikust hallgatni de pl. tanulás közben pont nem bírom elhallgatni, pedig sokan szokták ajánlani.
2023. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Én imádom, de értem mire célzol.

Én a mulatóst gyűlölöm, szerintem a prolik hallgatják, meg a c.

2023. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Én sem szeretem a mulatósnak nevezett förmedvényt, normális ember szerintem nem is hallgatja kisgrófo és társai igénytelen szerencsétlenkedéseit
2023. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!