Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harmincas éveikben járók, ti...

Harmincas éveikben járók, ti mennyire érzitek magatokat fiatalnak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 11:55
1 2
 1/15 Kitana. ***** válasza:
74%
Ugyanannyira, mint 20-25 évesen. A személyiségem változott, de pont hogy nyitottabb, lazább lettem. Fizikailag is jól érzem magamat, nem fáj semmim, ráncaim sincsenek még😄
2023. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
30 vagyok. Ugyan úgy fiatalnak érzem magam mint eddig, viszont mostanában elkezdtem edzeni mivel sikerült pár plusz kilót felszednem az utóbbi években. A hajam is dús maradt, sokan amúgy 20 körülinek néznek. Viszont a szemem mintha hamarabb fáradna
2023. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy az első mondja. Rajtam (bennem) semmi sem változott (én legalábbis úgy érzem), csak én lettem határozottabb, kicsit talán önállóbb, anyagilag stabilabb. Mondhatni, jobban tudom, mit akarok és jobban tudom élvezni az életet, mint tele kételyekkel és bizonytalansággal, anyáméknak meg a világnak kiszolgáltatva 20 évesen. Emlékszem mennyire lenéztek akkoriban szakmailag. Most már nem mernék megengedni azt a modort, egyrészt, mert letettem már ezt-azt az asztalra, másrészt mert az akkori énemmel ellentétben kikérném magamnak.


A bőröm minősége jobb lett, nem pedig rosszabb, mint ahogy egyesek "remélik". Edzeni 20 évesen kezdtem el komolyabban, az is látszik rajtam már bőven, az ízületeim nem fájnak. Igazából szépségem és erőm teljében vagyok. És lelkileg nem volt a még ennyire egyben egész életem során, ami jelentősen növeli az életminőségem a huszonéves éneméhez képest.

2023. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdekel a korom, most először érzem jól magam a bőrömben. Közel a negyvenhez is ugyanolyan fitt vagyok, makk egészséges is.

A külsőmön látszik kicsit a kor.

2023. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
34 vagyok, alapvetően komolynak, kicsit zordnak szoktak tituálni. Ennek ellenére lazább és nyitottabb vagyok sok gyereknél is, sokszor boomernek érzek magamhoz képest egy-egy fiatalt. Van a rokonságomban olyan tizenéves, aki pont úgy viselkedik, mint középiskolában az 50 éves fizikatanárom, még a szemüvegét is pont úgy hordja 😃
2023. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
én még 45 évesen is fiatalnak érzem magam.
2023. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

25 felett öreg már az ember, meglátszik a kor is fogadjátok el. Hiába mondogatjátok hogy huszonévesen és harmincas fejjel "gyerkesen nézek ki"

Mert nem!

2023. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
25 évesen öreg már az ember? 😳 úgy, hogy még 40 év hátra van a nyugdíjig? 🫤
2023. jún. 4. 17:12
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

#8

A tizenévesekhez képest nagyon is öregebb az arc 25 év felett.

Nem kicsit tehát.

Igazán akkor fiatal az ember amikor még gyerek, utána folyamatos, lassú hanyatlás a jellemző a testben.

Tehát nem, nincsenek huszonéves, harmincas "gyerekek" sem. Még akkor sem ha vannak olyanok akik azt mondják hogy "én 25 évesen is gyerkesen nézek ki"

De ez csak egy példa. Az idő csak telik, fiatalabbak már nem leszünk.

2023. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Jah igen, bizonyára azért kérik el a személyit többségünktől.


Elfelejted, hogy nem mindenki születik csontos, kecses kis arccal. Van egy bő 10 év sok ember életében, ami csak arról szól, hogy a gusztustalan tányér feje helyett egy fiatalos, kecses, vékony kis arccá alakul az arca. Ekkor nem beszélünk semmilyen ráncosodásról, hanyatlásról.


Az pedig biológiai alapvetés, hogy az emberek többsége 30 körül van a fizikai és szellemi teljesítőképessége csúcsán.


Kivéve ha egy drogos, dohányzó alkoholista vagy. Dehát kinek mi.

2023. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!