Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ölel meg részegen a...

Miért ölel meg részegen a pasi, ha amúgy nem szokott? (21n)

Figyelt kérdés

Csak köszönéskor történt. (Amikor megérkeztem és amikor eljöttem)

Ez csakis az italtól van? Annyit biztosan tudok, hogy nem utál.

De eddig soha nem öleltük meg egymást...



2023. ápr. 30. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne, ha ezt így megkérdeznéd tőle? Komolyan kérdezem. Mi az oka annak, hogy idegeneknek írtad ki a kérdést?
2023. ápr. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem meg fogom kérdezni tőle. Csak kíváncsi vagyok mások csináltak-e már ilyet és miért?


Én pl. nem ölelgetem az embereket csak úgy. Részegen sem.

2023. ápr. 30. 06:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak az italtol van, ha amugy nem szokott.

Ne kepzelj bele tobbet.

2023. ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Valószínüleg csak jól érezte magát. Én se ölelgetek senkit részegen de haverom az meg mindenkit xd fiúkat is lányokat is szóval ne képzelj bele semmit mint ahogy a felettem kommentelő irta
2023. ápr. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akivel jóba vagyok, és lány, ugyan úgy megöleljük egymást köszönéskor. Akár részegen, akàr józanul. De részegen jobban megered a nyelvem, aztán tetszik a lánynak hogy állandóan dumálok.
2023. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen vagyok, ha már ittam picit, hogy jobban ölelgetek. Ha meg köszönéskor csinálta, akkor meg pláne nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget, mivel az ölelés egy köszönési forma, maximum veled nem csinálta eddig, de ez a pia miatt nem volt meg neki, hogy téged nem szokott.
2023. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Sokan vannak így, ha részegek, mindenkit olelgetnek, mindenkit szeretnék. Szerintem kérdést sem ér ér meg, csak ciki lenne.
2023. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!