Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy redditen a...

Az miért van, hogy redditen a mentális egészségben segítő válaszok vannak, itt meg lenéző, provokatív, flegma válaszok 9/10?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 00:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Kamuzol vagy nemtom csak hogy a reddit sz*r legyen"

Nincs is több kérdésem... Igen, a Suicidewatchból bannoltak, pedig ugyanazt írtam mint a többiek. Az volt az első posztom. Előtte segítő szándékú kommenteket írtam sok embernek. De mindegy. A fenti idézetből látszik, hogy mindegy mit írok, mert neked a reddit szent, én meg be akarom mocskolni. (Mi a franc hasznom származna nekem abból, de komolyan? Van jobb dolgom is.)

2022. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11


Olvasd újra a 9. kommentemet, utolsó mondatát. Nem tartom a redditet szentnek.


És olvasd el újra úgyanazt a kommentemet, ahol igazat adtam neked. Inkább segítek, jó?


Idézem magam: "A redditről annyit, hogy valóban igazat adok, hogy a subreddit szabályzatok eléggé szigorúak"


Ebből nem tudom hogy jön le neked az, hogy szerintem a Reddit szent. Nem tartom szentnek, vannak hibái.


Nekem is voltak problémáim moderátorokkal, de mélyebben belenéztem és indokot is adtak, illetve elkövettem a hibát, hogy nem olvastam el pontosan a szabályzatot.


"látszik, hogy mindegy mit írok"


Nem mindegy mit írsz. Nagyon is számít. Számít és pont ez a baj, mert egy csomó, ha nem száz vagy ezer ellentét szól ellened amiket linkeket idéztem azokban a subredditekben.


Ezért hiszem, hogy valahol te csináltál valamit, szándékosan, nem szándékosan, és az lett a vége, hogy kibannoltak.


Több száz, ha nem ezer ember szól ellened, akiket nem bannoltak ki és olyan kérdéseket tettek fel ugyabban a subredditben ahova te tettél fel ugyanolyan vagy hasonló témájú post-ot (ha ez igaz és nem ezért bannoltak).


Ha ezt a száz vagy ezernyi embert nem bannolták ki akkor téged miért? Pont téged?


Akárhogy nézem, minden szinten gyanús.

2022. nov. 28. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!