Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is éreznek hasonlóságot...

Mások is éreznek hasonlóságot Jeffrey Dahmer-el a mostani Netflixes sorozatból?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Antihős a karakter neve. Az a lényeg, hogy olyan tulajdonságokat helyezzen a film előtérbe, ami ugyan rossz, de emberi (hazugság, visszahúzódóság, züllô életmód stb).


Pont ez a lényeg, hogy rokonszenvet ébresszen. Ugyanilyen antihős Hannibal Lecter, Loki, Patrick Bateman, Joker stb.

2022. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem vagyok nekrofil és nem szeretnék embereket ölni. Csak mert antiszoc vagy és iszol, attól még semmi közöd hozzá, nyugi.
2022. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Mármint magammal szemben vagy a karakter és az igazi között? Őszintén megmondom hogy magammal szemben is van, elég sok. Nő vagyok, de hasonló karakter.
2022. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magammal szemben. Antiszoc vagyok és iszom, de nem csak ennyi. Sok harag van bennem és nekem is vannak olyan fantáziáim, amik nem mondhatók túl egészsegesnek.
2022. okt. 25. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor keress fel egy szakembert, mielőtt valakiben kárt teszel.
2022. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy amúgy kérdező?
2022. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez jo kerdes
2022. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én annyiban találtam vele hasonlóságot, hogy nem találom a helyemet a világban. Nincs álommelóm például..sok mindent kipróbáltam, de nem.volt meg az az érzés, hogy igen, ezaz!


Azt érzem sokszor, hogy csak úgy vagyok és csinálom "amit kell". Megyek dolgozni, mert kell.


Illetve gyerekkoromban én nem foglalkoztam olyasmivel, mint ő. De nekem se voltak barátaim, haverjaim. Így alakult... testvérem nem lett. Sokszor voltam.magányos, kirekesztett, meg nem értett. De nem vagyok elmebeteg, viszont ezek a dolgok sokszor előhoztak belőlem olyan cselekvéseket, amit amúgy biztosan nem.csinálnék.meg. Pl. nem szeretem az alkoholt. Volt hogy ezért rekesztettek ki, egy idő után " bevettek" mert ittam velük. Ha valahova tartozni kell, de tr sehova nem illesz...az borzasztó tid lenni egy olyan gonoaz vilagban, mint amai.

2023. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!