Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi le a többi nő,az...

Miért nézi le a többi nő,az olyan nőket, aki mondjuk testesebb, és fiúsabb ruhákat szeret hordani? Pl fekete póló,terepszínű nadrág, stb?

Figyelt kérdés
Több nőn is észrevettem,milyen fintorogva néz rám,amikor meglát fekete pólóban,terepszínű nadrágban,és bakancsban..Mi a baj azzal,ha mondjuk nem akarok olyan ruhát felvenni,amiből kilátszik minden hurkám? Amiket hordok,egy kissé eltakarja a hasamat,és mondhatom azt,hogy valamilyen mértékben slankít is. Akkor másnak mi a baja ezzel?Vegyek fel hurkaruhát,hogy körbenevessenek?
2022. júl. 6. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Ezek még férfiakon is röhejes ruhák, hát még egy nőn. Vannak moletteknek is nőies ruhák.
2022. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

2 Lehetőség van.


Az első, hogy a kövérebb embereket alapból lenézik.


A másik, hogy nem vagy túl nőies. Amit felerősít az első. (Ha valaki jól néz ki, azt nyilván nem szólják meg akármi van rajta.)

2022. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a terepszínű nadrágban 3x akkora vagy mint a valóságban, qrvára nem előnyös ez egy dagadtnak. (Mondom ezt neked dagadtként)

Annyi mindent vehetnél fel, ami ápol és eltakar és nem úgy néznél ki mint egy leszbikus jutasi őrmester.

Arra figyelj, hogy amit felveszel, az legyen 1 számmal nagyobb, az nem tapad rád és mindenki azt fogja mondani, hogy "Jé, mennyit fogytál!"

...már amennyiben nem akarod rávenni magad némi fogyásra.

2022. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Hát, csak így hirtelen:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem merek válaszolni, mert te a lepontozásodból láthatóan önigazolásért jöttél, hogy mindenki hülye és ízlésficamos, te meg meg gyönyörű vagy menetfelszerelésben. Akkor csak egy tanács, legközelebb ha valakin látod, hogy fintorog, akkor kérdezd meg, hogy miért? Jobb ötletem nincs!
2022. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez a militari stílus sose volt előnyös civilben. Változtass a megjelenéseden, aztán nem kapsz fintort és boldog leszel kövéren is. Jelenleg egy atom leszbikus nő képe lebeg elöttem szőrös lábbal és hónaljal. :/
2022. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen szempontból eltérsz az átlagtól - akár készakarva, akár nem -, az jellemzően azzal jár, hogy bizonyos mértékig kinéznek maguk közül a többiek. Ezt tudomásul kell venni, ha úgy döntesz, hogy másképp öltözködsz, mint a nők többsége. Hogy a kérdésedre is válaszoljak: az embereknek van egy elképzelésük arról, hogy mi a normális (öltözködésben, viselkedésben, életvezetésben), és többségében meg vannak róla győződve, hogy ezek a normák időtlenek és általános érvényűek. Pedig volt olyan időszak, amikor a rizsporos paróka volt teljesen normális, sőt olyan is, amikor évente egyszer fürdöttek. A fintorgás annak a kifejezése, hogy "ez az ember nem követi az általam elfogadott szabályokat, pedig kellene neki". A "nőies ruha" egy kulturális koncepció, semmilyen természeti törvény nem mondja ki, hogy egy nő jobban nő, ha szoknyát és fodros blúzt hord. Ebből a szempontból pontosan annyira igazad van, mint annak, aki konvencionálisan öltözködik. Azt viszont vedd figyelembe, hogy az ember alapvetően még mindig egy majomfaj, amelynek az életét bonyolult szociális viszonyok szövik át, és a közösség bünteti azt, aki nem simul be a többiek közé. Manapság csak fintorgással, és nem boszorkányégetéssel.
2022. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shaddark ***** válasza:
19%

A nők többsége ért az öltözködéshez.

Ha van egy "előnytelen" alakod, amin rontasz az öltözködéseddel, azt így adják tudtodra. Mondjuk másként elég nehéz lenne, menjen oda és magyarázza el, hogy "figyu, ez a cucc nem áll jól neked"?

Szerintem inkább gondolkodj el rajta, mert ha nem érdekelne mások véleménye akkor nem kérdeznél itt. Vagy esetleg nincs egy barátnőd akivel megbeszélhetnéd?

2022. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt is lenézik, aki nem sminkel és rövid haja (engem), de úgy igazán nem érdekel.
2022. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell foglalkozni a másokat lenéző emberekkel. Ők általában olyan személyek, akiknek saját életük nincsen, ezért állandóan a mások dolgával akarnak foglalkozni. A mások dolgában pedig nekik is könnyű okosnak lenniük.

Egyáltalán nincs semmi baj a stílusoddal. Nem kötelező mindenkinek nőiesen öltözködnie, sőt!

Nekem például sokkal jobban tetszik az, ha valaki egyszerű ruhadarabokat hord. Én sem öltözködök nőiesen soha, mert egyszerűen utálom a "csajos" cuccokat, másoknak megfelelni pedig nem célom.

A túlsúlyról egyáltalán nem biztos, hogy tehetsz. Parasztság a testalkata miatt lenézni valakit, viszont az egészséged érdekében tényleg jobb lenne, ha fogynál valamennyit. Az öltözködéseden viszont nem kell változtatnod.

A kötekedőkkel meg ne foglalkozz! Az az ő bajuk, hogy ilyenek. Az piszkál másokat, akinek saját magával is van valamilyen problémája.

2022. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!