Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak ezen a...

Hogyan változtassak ezen a rossz tulajdonságomon?

Figyelt kérdés

Ha közeledik hozzám egy nő, leginkább a fiatal korosztályból valók, akkor szimpinek tartom, észreveszem a jó tulajdonságait, kedves vagyok vele, stb., így én is sokszor szimpivé válok nekik. Telik az idő, a napok, és egyszer csak elkezdem elmarni magamtól az illetőt, amit ő nem tud hova tenni. Ennek a rossz tulajdonságomnak oka van, ami részben az önbizalomhiányban keresendő, meg abban, hogy esetleg nem fog elfogadni akár ismerősként, akár munkatársként, akár csak ismerősként, és ettől félek. De tudom ez így nem jó.


Olyan ez, mint amikor valaki felrúgja a labdát, de hogy hova/kire esik rá, az már nem érdekli.



#érzelmi terrorista
2022. márc. 20. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne rúgd fel a labdát. Te döntöd el, ez csak rajtad áll.
2022. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Az elején sem kell kedvesnek lenni azzal, akitől nem akarsz semmit. Én már megtanultam (nőként), hogy a férfiaknak milyen rosszul esik az általam alapkedvességnek tartott viselkedés, mert mindig beleélik magukat többe. Ez fordítva is így lehet. Ha muszáj a másikkal beszélni, egyszerűen, világosan, minél rövidebben ki kell fejezni, hogy mi kell, minimális udvariassági formulákkal és mindenki aztán jibbra/balra el. Mivel magaddal nem vagy jóban, ezen kellene első sorban dolgozni, addig a másik nemmel nem kell kontaktot keresni.
2022. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, amikor már valaki közelebb kerül hozzám eszembe jutnak a negatív tapasztalatok, és ezért inkább ignorálom, egyáltalán nem jó dolog ez de legalább a csalódástól megvéd...egyébként meg nem kell így csinálni, ne hagyd hogy ezekre a dolgokra hallgass, sajnos nekem nem nagyon megy, de tudom hogy nem jó :d
2022. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!