Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy csak emiatt...

Lehetséges hogy csak emiatt van önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés
Kicsit túlsúlyos vagyok, nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Lehet, hogy csak el kéne kezdenem edzeni és megoldódna ez a gondom? Sokan írják, hogy az önbizalomhiány a szülőkre vezethető vissza, de én nem érzem azt, hogy miattuk lennék önbizalomhiányos. Más területeken sikereket érek el, és jelenleg szerintem csak a külsőm miatt érzem magam önbizalomhiányosnak, ha ilyen létezhet.

2022. márc. 20. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. ;) Veszteni semmiképp nem fogsz azzal, ha leadod a pluszkilókat.
2022. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, nekem is egy része ebből jött. Tegyél ellene és érezni fogod.
2022. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! A másik problémám az, hogy hiába akarok edzeni, valahogy még sem tudom rávenni magam, hogy belekezdjek... Ezzel kapcsolatban tudnátok valamit mondani, hogy mi motiválhatna? Hiába gondolok arra, hogy milyen jó lesz ha már elérem a kívánt alakot, valahogy ez mégsem segít, főleg hogy nincs sok időm az edzésre:(
2022. márc. 20. 18:45
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Na végre valaki, aki nem a felmenöit hibáztatja még nagymama/nagypapa korában is! Helyes, láss neki az edzésnek, legalább addig sem az önbizalomhiányoddal foglalkozol. Egyébként miért nem tudud jo szivvel elfogadni a külsödet? Miben érzed hátrányát? (Ne mondd, hogy a tükör elötti szépségversenyben az egyetlen induloként csak a 15-ik helyen végeztél!)
2022. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el, anélkül nem megy. Kell hozzá akarat, hisz hosszútávon kell majd csinálnod.


Haladj fokozatosan, pl. heti 2-3x kezdésnek és majd növeled, addig amíg élvezed csinálni. Amikor elkezded unni, akkor változtass akár kicsit, akár nagyobbat.


Érdemes tervezni a hetet és úgy alakítani a mozgásokat, hogy beleférjen az időbe, fejben is rákészülni. Sokkal több kedved lesz hozzá, ha nem össze-visszaság az egész.


Pl. én futottam sokáig, de meguntam, úgyhogy váltottam bringázásra és kosarazásra. Ha ahhoz nem volt időm vagy máshoz volt kedvem, akkor súlyzóztam, gyakorlatoztam egy ideig.

2022. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

ez inkább megfelelési kényszer, nem pedig önbizalom hiány.

és valahol logikus levezetés is, hogy túlsúlyosan milyen jogon is várnád el, hogy a fitnesz cicababa leálljon veled, vagy a kondis patent kondis jófej gyerek meghívjon kv zni.

és nem feltétlen a külsőd miatt, hanem a teljesen más életfelfogás miatt.


de persze ezzel is lehet ku rva jókat trükközni.

évekig ki voltam pattintva mint az állat.

heti 5x konditerem, kiszámolt kaja, de mindig is vágytam egy igazi fitnesz cicababa csajra is.

megismerni, megnevettetni, aztán végigcsókolgatni a kisportolt gyönyörű testét.

össze is jött:)

és elvittem randizni egy talponálló kajáldába, vettem sült kolbászt, mustárral, kovászos uborkával, fehér kenyérrel.

erre csak bámult, hogy de te hogyan tudsz ilyeneket enni?

úgy hogy én genetikai csoda vagyok.

meg bekamuztam, hogy csak a rossz genetikával rendelkezőknek kell kalóriát számolni, meg mérni a fehérje, ch, zsír arányt.

öröm volt nézni úgy falta a sült kolbászt.

aztán elvittem piázni, és húzóra ittam a sört meg odaszúrtam arnold dumáját, hogy soha nem iszom tejet, egy férfi az sört iszik és nevetett.

de felfogtam az elejétől, hogy megkaptam...az enyém lett...ezt össze lehet hozni.

de ennyire patent nőt egészen más tészta megtartani.

mert oké, hogy sikeres magas sőt még rendes is vagyok.

de magyar is.

így ilyesmiket nem tudok és nem is akarok finanszírozni, hogy 3 havonta menjünk trópusi szigetekre nyaralni stb, mert az ilyen csajoknak rendesen rezsije van hogy ennyire nagyon szépek tudjanak maradni.

ettől függetlenül mély nyomot hagytam benne és miután egyértelmű lett, hogy semmilyen szinten sem vagyok szponzor átmentünk haverba.

és amikor rájön kb fél évente, hogy a csudi élete egy kamu és szeretné hogy egy igazi állat döngesse meg, olyankor rám ír.

én ilyenkor eldumálgatok vele, aztán átjön, ahol elő szokta adni nekem a kú rva negymenőt de úgy leoltom, hogy olyan lesz mint egy kislány.

aztán végigcsókolom a gyönyörű testét és agyondugom.

2022. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Biztos k.va jó lehetsz utolsó.

Ja, mégsem. Megnézném azt a cica testet akit csókolgatsz, de az biztos, hogy örömét nem leli benned. Amúgy veled maradna. Az ilyen csávóktól mentsen a jó Isten, még a hányinger is elkapott ettől a fos szövegtől.

2022. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
4 Nem tudom, körülöttem mindenki vékony, még a csont és bőr barátnőm is panaszkodik, hogy milyen dagadt és ez nekem szintén nem segít... Valahogy a társadalom és a média ezt zúdítja az emberekre, hogy csak a vékony a szép és sosem lehetsz elég sovány, és ez engem is elkapott. A korombeli fiúk is csak a szinte anorexiás lányokat veszik észre, csak a nagyon vékony lányok kellenek nekik, legalábbis a környezetemben lévőknek mindenképpen. Szóval tényleg mindenhol ezt látom, és amikor körül vagyok véve nálam csak soványabb emberekkel, olyankor elkezdek szorongani, hogy nekem is így kéne kinéznem. Ami azért nevetséges, mert otthon a tükör előtt, mikor nem vagyok körülvéve másokkal, nem gondolom azt, hogy rosszul néznék ki, viszonylag jó alakom van, jó arányokkal rendelkezem, mégis amint körülvesznek az emberek elbizonytalanodom.
2022. márc. 20. 19:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy megtalàld azt a sportot, amit szeretsz és nem azért csinàlod, hogy lefogyj, hanem mert magàt a sportot szereted. Akkor biztos nem fogod feladni.
2022. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 Igazad van, csak a legtöbb sportban ügyetlen vagyok, így nem tudom, hogy melyik lenne a számomra megfelelő
2022. márc. 20. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!