Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiközösítenek, de nem tudom...

BlueLife kérdése:

Kiközösítenek, de nem tudom hogy miért, van pár rossz tulajdonságom, de mindenkinek van ilyen, valaki van ilyen helyzetben, mert sorstársakat keresek, hátha tudják mivan ?

Figyelt kérdés

#ember #kiközösítés #Én más vagyok mint a többi
2021. dec. 12. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben nem tehetsz erről, rengeteg gyerek aggyal rendelkező ember van felnőtt testben, ami többek között ezzel jár.


Ami esetleg gyakori szokott lenni, hogy túlságosan nyomulsz, nagyon rájuk akarsz akaszkodni, azaz "sok vagy" és ezzel taszító érzést keltesz. Ha így van, vegyél vissza és óvatosabban, nyugodtabban közeledj. Másik ok mikor nem tudsz közösségben viselkedni, állandó figyelmet akarsz, nem tudod a normákat, nem tudsz értelmesen megnyilvánulni.


Emellett azt vedd figyelembe, hogy nem fogsz mindenkivel kijönni, mindig lesznek olyanok akikkel egy szót sem fogsz beszélni vagy nem lesztek szimpatikusak egymásnak.

2021. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia ,én tudom milyen én is folyton egyedül vagyok egyetemen.Ráadásul ott meg van olyan is akit szemmel láthatóan ez zavar és meg baszogat is ha módjában áll.Állati szinten van ak az ilyen kiközösíto emberek .Pedog mostanában egész sok felhívás van a közösségi médiában h figyeljünk oda egymásra meg ilyenek ,de sajnos közel sem jut el mindnekihez….
2022. márc. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!