Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Mi a legjobb és a legrosszabb dolog, ami a vírusból származott neked?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 03:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
91%

Legjobb: konstans home office év végéig.


Legrosszabb: 3 munkatársam meghalt benne, több fontos üzleti utam elmaradt, nyaralásom elmaradt, több koncert, amire már megvolt a jegyem is, elmaradt, és nagyon rosszul élem meg a kormány kommunikációját, a határzár szerintem inkább erőfitogtatás, mint ésszerű intézkedés.

2020. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
76%

Legjobb: távoktatás tavasszal

Ki tudtam pihenni magam ée végre kicsit lazíthattam, ennek ellenére rendesen voltak óráink és nem csak butultunk itthon.


Legrosszabb: tegnap egyik osztálytársam tesztje pozitív lett és az egész osztályom karanténba került. A hétfői füzeteimen kívül minden könyvem és füzetem a szekrényemben maradt, tehát még a sulis dolgaimat se fogom tudni normálisan csinálni.

2020. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
86%

Legjobb: rugalmasabb munka-magánélet egyensúly, home office lehetősége. A karantén elején a zajmentesség kifejezetten tetszett. Úgy láthattam turistalátványosságokat, ahogy előtte sose.


Legrosszabb: állandó bizonytalanság, szorongás, a társasági életem visszafogottsága, elszigeteltség.


#31: ezt nagyon rossz olvasni, sajnálom :( - a veszélyeztetettebb csoportba is tartoztak, vagy még abba se? :(

2020. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
80%

Legjobb: pár hónap home office, nyugodtabb bevásárlások, összességében sokkal-sokkal-sokkal nyugodtabb mindennapok. Nem kellett emberek közé mennem, nem kellett Budapestre mennem. Rugalmasabb lett a háziorvosom (emailben lehet már gyógyszert íratni), ami sokat segít. Sokat fejlődtem sütés-főzés terén, többet sportoltam. Sokat spóroltam, mivel 2hetente mentünk csak élelmiszerért, nem költöttem "marhaságokra", de még étteremre vagy bérletekre se. Én szeretem a maszkot is, azt is ideírom. Plusz még egyszer ideírom a végére újra a home office-t, annyira imádtam. :D


Legrosszabb: aggódok a veszélyeztetett csoportba tartozó szeretteimért, a páromnak végig be kell(ett) járnia dolgozni, sokáig nem lehetett élesztőt kapni. A szomszéd is sokat volt itthon sajnos, és napi 16 órát flexelt-fűnyírózott-fúrt.

2020. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
65%

#34 vagyok

Még lemaradt egy a "Legjobb" listáról: végre itthonról, online módon próbálhattam meg a záróvizsgát, ami azt jelentette hogy végre nem paráztam annyira hogy hányós-hasmenős tüneteim legyenek és félájultan meneküljek ki, hanem szépen higgadtan vizsgáztam, mostanra ott figyel a polcon a diplomám. Élőben nem ment volna szerintem.

2020. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
Gratula! :)
2020. szept. 14. 16:01
 37/72 anonim ***** válasza:
82%
7-es vagyok, igen, meg szerencsére. De nem irigylem azokat, akik itt a vírus alatt terhesek v.szülnek..
2020. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
74%

Legjobb: távoktatás - 3 órával több szabadidő, de azért normálisan tanultunk

Legrosszabb: háromszoros áron eladott maszkok

2020. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
90%

Semmi jó nincs benne.

Legrosszabb: a határzár. Egy kőhajitásnyira lakunk a magyar határtól, Nagyváradon s a fidesznek hála nem tudunk átmenni Biharkeresztesre anyám testvéréhez, se ők nem tudnak jönni hozzánk meg a saját gyerekeikhez se. Elmaradt a húsvéti locsolkodás, nem voltak rendezvények se s utálom a maszkot is.Télen még elmegy mert melegit de ebben a melegbe hogyan hordjam? Viszket az arcom benne s csepeg le az izzadság. Köztünk maradva a szó, a buszon is hátra ülök s le- le szoktam venni.

2020. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
60%

Legjobb: sok tárgyat könnyebben tudtam teljesíteni (egyetem), ingyenes parkolás.


Legrosszabb: nem igazán találok melót, nagymamám iszonyatosan fél, ezért most is elkezdett bezárkózni (rossz az immunrendszere), depresszió a "karantén" alatt.


Nem konkrétan a vírusból származik, de mivel sokadjára szembesülök azzal, hogy mennyire nem jó dolog a tömegközlekedés, és a vírus volt az utolsó csepp, vettem egy kismotort.

Mindenféle baja van (kb a blokk meg a váz tökéletes, minden máson dolgoztam/kell dolgozni :D), de jó "projekt". Igaz, kezd már a tököm tele lenni vele, de ilyenek ezek a szoci vasak. Ha végre kész lesz, és megbízhatóan működik, felhozom Pestre a tanyáról, és ez lesz a szaladgálósom.

2020. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!