Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak félmeztelenek lehetnek a nők pedig nem? Miért zavaró egyeseknek? Hogyan fejlődtek ki ezek a tulajdonságok? Főleg strandon szokott ez előfordulni. Bocsi, hogyha rossz kategóriába raktam.

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a nök nem akarnak félmeztelenül lenni, mindenki ràjuk gerjedne. De strandon szerintem lehetnek úgy ha akarnak csak senki nem akar. Utcàn meg ilyen helyeken nyilvàn azért nem mert a nöi mell túlsàgosan izgató oda. Baj lenne belöle hidd el. Am utcàn meg ilyen helyeken én a férfiakat is letiltanàm a félmeztelenkedésröl.
2019. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval férfiak szàmàra túl izgató lenne, nök szàmàra meg undoritó. Pl szàmomra is undoritó az utcàn lévö félmeztelen férfiak.
2019. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mert a női mell az elmúlt néhány évezredben a termékenység szimbólumává vált (tippeld meg, miért, nem lesz nehéz), a modern kor pedig ezeket az erotikával is összekötötte. Erotikus villantás pedig - szintén a modern kor hozományaként - nem illendő nyilvános helyen.

Egyszerűen a kultúránk így alakult.

2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Tengerparton senkit nem érdekel és nem is izgulnak rá, mert látnak eleget, szerintem nyugodtan lehetnének felmeztelen, férfi felsőtest ugyanolyan intim és izgató a nőknek, ha olyan szóval...
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna ha félmeztelen lennének a nők is, nem is értem hogy ezt ki találta ki?
2019. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Mert a nőknek ott van az a két, (általában) férfiaknál jóval nagyobb mell, ami szerintem nem arra való, hogy nyilvánosan fedetlen legyen, és csorogjon a férfiak nyála.

Legyen az csak a párjuknak, férjüknek fenntartva teljes csupasz önmagában.

És ezt nőként írom :D

2019. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy kifordított álkérdés!

Pont, hogy a nők járnak az utcán mindenüket közszemlére téve, nem pedig a férfiak.

Amúgy a (ronda) nők is félmeztelenül járnak a tengerparti a strandokon.

2019. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

8: nem tudom, én még egy nőt se láttam az utcán járkálni póló és melltartó nélkül.

Mert mell=izgató, és azt el kell takarni mert jujj, azt nem szabad mutogatni. Egyébként lehetnek, csak a sok idióta férfi csak meghívásnak venné a zaklatásra. ,,Ha nem akarta, akkor miért pakolta ki a melleit?" Egyébként ez az érv menne a kukába ha én mennék végig az utcán és csavargatnám a félmeztelen férfiak mellbimbóját.

2019. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Azután csodálkoznál, ha szájba vágnának!
2019. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindennapos lenne mondjuk a strandon a topless, akkor nem lenne olyan nagy szám, és nem izgulnának rá annyira a férfiak (nem jobban, mint ma egy bikinire, és hát azt is elviselik valahogy).


A mellet tehát azért kell rejtegetni, mert izgató, és azért izgató, mert rejtegetik.


Vagyis ez csak egy ilyen kulturális becsípődés. Vannak olyan kultúrák, ahol a nők haja van kikiáltva kvázi nemi szervnek, és fejkendő nélkül nem léphet ki egy nő az utcára, mert az úgy túlságosan ledér. Amilyen értetlenül fogadjuk mi ezeket a kulturális korlátokat, olyan értetlenül nézik a női mellek kötelező eltakarását azok, akiknél ez nem része a normának.

2020. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!