Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a femboy?

Mi az a femboy?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Feminine boy, lányos heteró fiúkra is használják, illetve lányos homokos srácokra is.
2013. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
A ratyi finomabb szinonímája.
2013. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt ilyen lányosabb külsejű fiúkra szokás mondani?
2013. szept. 5. 22:06
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Is.

Általában negatív jelző heteróknál.

2013. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Feminista fiúk akik úgy tartják, hogy a ruháknak nincs nemük (heyo kezdő femboy vagyok)
2020. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Degenerált szinonimája
2021. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
80%
Fiúk, akik a társadalom által femininnek tartott öltözködést, stílust preferálják. Amúgy szerintem lehet ezt nagyon jól és ízlésesen csinálni, nekem lányként borzasztó mód bejön néhány ilyen fiú és ahogy látom, fiatalabb generációknál ez egyre inkább vonzóbb lesz.
2021. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
18%
A mai generáció legalja, gyakran degenerált, autista fiúk akik nem tudják meghatározni a saját nemüket. Sok esetben transzgenderré válnak, aminek a következő fázisa a pedofília. Legutóljára 40% ban öngyilkosok lesznek.
2021. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

#8 Kérlek az autistát ne használd sértésnek, mivel ez egy betegség, nem a "hülye" vagy "buta" szinonimája.

Meg tudják határozni a nemüket, pont ez a lényege. "Femboy" = Feminine (nőies) + boy (fiú)

Nem teljesen értem, hogy a transzok és a pedok között mi a kapcsolat, kérlek vezesd le nekem a gondolatmeneted (egyébként mellékesen; vannak transz ismerőseim, bár én nem vagyok az. Mindegyikőjük gyűlöli a pedofilokat efelől biztosíthatlak)

A 40% pedig (általában) azért van, mert nem fogadják el őket, nem azért, mert transzok. Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

2021. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

#9 Hadd térjek ki csak ez utolsó állításodra.

Ha az elfogadás mikéntje függ az öngyilkossági hajlamuktól, miért van az hogy a rendszerszintű elfogadást propagáló nyugati országokban vagy stagnál, vagy még nő is az öngyilkosságuk száma?

2021. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!