Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 éves "bakfisok"? Vagy mi...

40 éves "bakfisok"? Vagy mi ez a hülyeség?

Figyelt kérdés

Miért kérik a 30-40 éves nők, hogy -az őket már felnőttként megismerő nők- tegezzék őket, miközben ők kislányosan "csókolom"-mal köszönnek, és néninek szólítják a tőlük kb 10 évvel idősebbeket is.

Miért nem akarnak egyszerűen magázódni, és jónapot köszönni, ha már a kölcsönös tegeződést elutasítják?

Ugyanis hiába magáztam én, ő következetesen "csókolomot" köszönt. Amikor felajánlottam a tegeződést visszautasította, mondván, hogy ő "megadja a tiszteletet". Többször is történt velem ilyen, és nem úgy éreztem, hogy ez megtiszteltetés lenne...

Ez mással is előfordul? Hogy oldjátok meg? Letegezitek, és csináljon, amit akar, vagy kitartotok a jónapot/csókolom mellett?



máj. 10. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
*tőlük - náluk
máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben szinte mindenki tegeződik, korra és nemre való tekintet nélkül. A csókolomozástól kiütést kapok.
máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak felétek lehet így, legalábbis sem én nem így kezelem ezeket a helyzeteket, sem a korombeli baratnőim, ismerőseim. Legfeljebb egymás szüleinek köszönünk csókolommal (akik gyerekkorunk óta ismernek minket), meg esetleg a nagyon idős néniknek, kb. 80 felett. Másnak nem.

41N

máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Katona Dius ***** válasza:
100%
Hát én 30-asként ha valaki azt mondja tegezzem, akkor tegezem. Nem mindig könnyű, mert van olyan, hogy annyival idősebb mondja, hogy beüt a neveltetésem, és anyám visít a fületmbe (képletesen), hogy nem szabad, magázzad!!!, és az elején fizikailag rá kell erőltetnem magam. De ha az illető azt kérte, tegezzem, akkor tegezem. Nem fogom azzal megbántani, hogy rá se szarok, mit kért.
máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2#

Engem meg a hideg ráz, ha 10 évesnél idősebb nő csókolomozik.

3#

Felénk sem volt ez divat: tőbb új lakó költözött most ide, és ők hozták ezt a számomra nagyon furcsa szokást.

máj. 10. 11:45
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, ki hány éves?
máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Engem meg a hideg ráz, ha 10 évesnél idősebb nő csókolomozik."


10 évesnél idősebb nő? Tehát 11 éves nők?

máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Találtál egy (esetleg két ) dilis valakit és ebböl általános következtetéseket vonsz le????
máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem nehéz megkülönböztetni egy felnőttet egy alsótagozatostól.
máj. 10. 11:51
 10/22 A kérdező kommentje:
7# Azért írtam oda, hogy nő, mert ez a férfiakra nem vonatkozik.
máj. 10. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!