Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel azt, hogy...

Hogy dolgozzam fel azt, hogy Orbán miatt koldus vagyok? 29/F

Figyelt kérdés
Ő miatt nem vittem semmir az életbe, nem tudtam spórolni, félre rakni. Kifizetem az albérletet marad 100 ezer Ft-om élni. És ne jöjjön nekem itt senki, hogy mindenki a maga szerencse kovácsa, amikor az átlagbérek itthon most 250-300 ezer között van, na ebből sok mindenre nem lehet félre tenni. Érettségim van ,illetve egy Pénzügyi-Számviteli ügyintéző végzettségem.

máj. 9. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Van hol laknod, van mit enned, nem vagy koldus.
máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Katona Dius ***** válasza:
64%
Én nem mondanám magam koldusnak, attól messze vagyok. De igen, én is tapasztalom, hogy gyakran arra elég a fizetés, hogy a létminimum meglegyen. Lakhatási költség (hitel vagy albérlet), rezsi, egy kevés kajára. És ennyi.
máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Ne rágódj ezen, Te Orbán nélkül is egy csődtömeg lennél. Ám rengeteg ember van akinek ténylegesen tönkretette az életét a narancs komcsi káder.
máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ne voltál te még olyan helyzetben, hogy ilyen kijelentéseket tegyél.
máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De lehet leszek, mert ott vagyok már, hogy felmondom az albérletet, és világgá megyek
máj. 9. 16:10
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Menj.

Egyébként pedig nem kötelező ebben az országban élni.

Csak ha külföldön sem jönne be, ott már nehéz Orbánra fogni, és egy bizonyos ponton felelősséget kéne vállalni, ami láthatóan nem megy, ezért inkább dagonyázol a fosban, és másra kened.

máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Külföldön egy csöves melós keres 700-800 ezer Ft-ot
máj. 9. 16:16
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen, és kolbászból van a kerítés.


Akkor irány külföld! Senki nem tart vissza. Sok sikert!

máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Jó, akkor menj ki hajléktalanként milliós fizut begyűjteni. Mi nem tartunk vissza. Agyő. 👋😃
máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

O hagyjatok mar, napiszinten hisztizik itt, meg mar 50 kérdése van arrol hogy menjen vagy ne külföldre. Valahogy megis itt man meg mindig.


Külföldön egy csöves melós keres 700-800 ezer Ft-ot


És az albetletre kifizet 400-at. Enni, esetleg élni is mar keves külföldön csövelni.


Hab a tortan, érettségim sincs, mégsem vagyok csoves.

máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!