Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol érdemes nyári diákmunkát...

Hol érdemes nyári diákmunkát keresni?

Figyelt kérdés

Egy elég kemény gimnáziumba járok, így év közben sajnos nem igazán tudnék diákmunkát végezni, mindazonáltal a nyári szünetben tervezem, hogy jelentkezek valahová. Rengeteget kerestem idáig is, azonban a legtöbbhöz betöltött 18 év szükséges (16 vagyok), ami pedig kimarad, ott vagy nagyon sok műszakot kellene vállalni (bár az még a kisebb probléma) vagy hosszútávra szóló, nem nyári munkalehetőségről van szó, úgyhogy nagy valószínűséggel fel sem vennének, tudván azt, hogy szeptemberben felmondok.

Milyen oldalakon/hol érdemes nézelődni, ahol esetleg találhatnék is valamit? A segítséget előre is köszönöm.



máj. 9. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A KARRIER kategóriában.
máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a diákszövetkezetek oldalait, ahelyett amiket eddig néztél.


Viszont ha teljes nyárra keresel szezonális melót, azzal már jól el vagy késve azért.

máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merrefele laksz, de diákszövetkezetnél próbálkozz: nappali leltározás, meki, árufeltöltés, gyárak, kukoricacímerezés, anno rengeteg melót kipróbáltam diákként. Nyáron kicsit nehezebb találni,mert többen mennének, de több szövetkezetnél is lehet (csak ne tudjanak egymásról).
máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Sehol, élvezd ki míg gyerek vagy!
máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Diákszövetkezetek honlapján érdemes szétnézni, illetve adott hálózaton belül vannak irodák is, amik FB csoportokat is működtetnek. Érdemes felkeresni az irodát személyesen, mert úgy is tudnak helyeket mondani, illetve az említett csoportokba is sűrűn posztolnak, elég gyakran ilyen "SOS! ide kell két diák, itt az egyéb infó:" szinten.

Meki, Tesco, csomagolás gyárakban szinte fixen van mindenhol, illetve ugye a Balatonon is lesz/van bőven lehetőség, meg szabadidőparkokban is.

máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!