Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt/van olyan ember az...

Volt/van olyan ember az életetekben aki egyszer csak teljesen eltűnt, majd 10-20 év múlva visszatért és újra kapcsolatban vagytok vele?

Figyelt kérdés

főleg rokon, de akár jóbarátra gondolok.,. pl. Valami miatt megszakadt a kapcsolat teljesen, kiment külföldre, bekattant és felégetett maga mögött mindent, rejtélyesen felszívódott… esetleg semmit nem lehetett róla tudni…


…majd 10-20 év után váratlanul visszatért a semmiből (esetleg mindenki nagy meglepetésére) és újból az életetek része szeretett volna lenni és újból kapcsolatban akart lenni.


Hogy történt a visszatérés pontosan?

Sokkolt, volt nagy beszélgetés utána? Megbántátok, vagy ő megbánta e a nagy hiátust?

Milyen lett a kapcsolatotok ez után? Vissza tudtátok hozni a régi érzéseket és nosztalgiáztatok vagy inkább a jelenre fókuszáltatok?

Mennyire érződött a sok idő,a változás (bennetek, a kapcsolatban)?

Egy kedves szeretetteli ismerős volt a visszatérő vagy inkább mintha vadidegen lett volna?

Mennyire hasonlított arra mintha ezfilmszerűen romantikus lenne vagy kiábrándítóan hétköznapi volt?


Meséljen aki tud :)


máj. 1. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mi volt az oka az eltűnésnek/visszatérésnek?
máj. 1. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Suliban a legjobb barátnők voltunk, csak aztán másfelé vitt az utunk. 30 év múlva egy véletlen során kiderült, hogy ugyanazon cégnél dolgozunk. Találkoztunk, remekül átbeszéltünk egy délutánt, de nem lettünk újra barátnők. Ahhoz szerintem napi szinten kéne valamilyen kontaktban lenni. Ha a céges rendezvényeken találkozunk, ott is kb addig jutunk, hogy mizujs, hogy vagy? És ennyi.

Örülök amúgy hogy tudok róla, de nem érzem barátomnak már.

máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De érdekes, mennyire tényleg ilyen az élet.

Picit hasonló az én sztorim is,… végül is ezért raktam ki sztem a kérdést mert rólam szól és hogy van e még ilyen… 😎

Szóval nekem gimiben volt a legjobb barátom akivel sülve főve együtt voltunk és meg is ígértük egymásnak (naivan 😂 ) hogy mi életünk végéig barátok leszünk. Tényleg egy hullámhosszon voltunk. Aztán 2001-ben a gimi után sajnos egy bántalmazó kapcsolatba kerültem. Kvázi “eltűntem”, mert az a valaki elzárt a kapcsolataimtól. 8év után elegem lett és otthagytam, Pestre költöztem.

Ekkor egy közös ismerős jelezte h beszélt vele és hogy cseréljünk számot. Hú mondom, tök izgi, végre folytathatjuk ahol abbahagytuk és ebből egy barátság 2.0 lehet…

De nem lett.

Végül csak 2012ben találkoztunk, de nem volt meg a hullámhossz.. “Elfejlődtünk”, ő egyik én másik irányba. Ő lokálpatrióta lett és a múltjából vette az erőt, én meg világpolgár szerettem volna lenni és a jövőbe tekintettem.

Kvázi elbeszélgettünk egymás mellett, nem volt semmi hangulata már és ezt sztem ő is érezte.

Utána úgy voltam vele hogy OK, megbeszéltünk egy csomó dolgot, de ezt mégegyszer be.

Szép volt, amíg tartott.

Azóta se kerestük egymást

máj. 1. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Exemmel felvettük a kapcsolatot. Tiniszerelem volt, 9 évig nem hallottam felőle.

Majd egyszercsak rám írt, hogy mizu. Pont válok, úgyhogy gyorsan el is meséltem neki. Olyan jókat dumáltunk, hogy napi szinten tartjuk a kapcsolatot már majdnem 1 éve. Sokmindenben segítettük ezidő alatt egymást.

Járunk át egymáshoz, de semmi olyan nem történik. Jóbarátok lettünk.

máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!