Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jön be manapság a...

Mennyire jön be manapság a sportos test?

Figyelt kérdés
Szoktam edzeni de nem tudom manapság a fiúknak az be jön e

ápr. 26. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen
ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nálam simán:).
ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
te fiú vagy lány vagy, kérdező?
ápr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Embere válogatja.
ápr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Nőknél szeretem ha egy határon belül maradnak.


Szóval amikor már erősen látszódnak az izmok mindenhol az már nem igazán tetszik.


Ismerek olyan lányokat akik edzőterembe járnak rendszeresen de határon belül vannak.

ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
89%

Lányként valszeg a sportos fasziknak fogsz kelleni.

Fiúként meg bármelyik meleg csókának.

ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Az atól függ, hogy mennyire sportos. Mert az egészségesen sportos lányokat a többség szereti, viszont a -3%os testzsírszázalékosokat meg a legtöbben undorítónak tartják.
ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7, Jó, de az ilyen nagyon bika, -3%os testzsírszázalékos pasikat az átlag csajok se szeretik.


Ez a nagyon fitt, fél életét a gymben töltős egy szubkultúra, megvannak maguk közt. De az átlag ember nem fogja tolerálni ha te patika mérlegen méred a protein port meg szteroidot eszel reggelire.



De a kérdező szerintem nem ezt az extrém aszkézisba (étkezési zavarba) hajló sportosságot kérdezi.

ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Bejön nekik nagyon. Én 18 éves korom óta kondizok, szép formás feszes combjaim vannak, kerek fenekem, lapos hasam, 157 cm 49 kg, nagyon sok pasinak bejövök és 95%-ban csak sportos jó pasik találnak be. Mostani barátom is kondizik és kibszott helyes is :D


De a széles váll, bicepsz, szálkás izmos női test azért már nem nyerő sokaknál, úgyhogy lényeg az, hogy nőies maradjon az alkatod.

ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Á.Zoli ***** válasza:
53%
A sportos alkat tetszetős. Valószínűleg annak a rétegnek tetszeni fog, akik neked is tetszenek 😎
ápr. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!